Олімпіада-2024: збірна України з футболу вперше в історії виграла матч Ігор

Олімпійська збірна України з футболу. Фото: uaf.ua

27 липня олімпійська збірна України в межах літніх Олімпійських ігор-2024 провела свій другий поєдинок. У Сент-Етьєні команда Руслана Ротаня зустрічалася з представником Африки — Марокко, повідомляє "Дім" з посиланням на пресслужбу Української асоціації футболу.

Українські футболісти розпочали Олімпіаду-2024 з поразки від Іраку (1:2). При цьому вони відкрили рахунок гри, та в підсумку програли.

У поєдинку з Марокко українці відкрили рахунок на 22-й хвилині першого тайму завдяки Дмитру Криськіву. Догравали матч "синьо-жовті" у меншості — на 63-й хвилині червону картку отримав Володимир Салюк (затримка суперника). Та навіть у такому становищі олімпійська збірна України здолала Марокко — 2:1. Ця перемога стала першою для незалежної України у футбольному турнірі на Олімпійських іграх.

Наразі у всіх команд у групі В по три очки в активі. Свій завершальний і вирішальний поєдинок підопічні Руслана Ротаня проведуть 30 липня проти Аргентини.