17 нагород різного ґатунку: Україна вдруге виграла медальний залік юніорського чемпіонату Європи з боротьби

Ірина Заблоцька. Фото: uww.org

17 нагород різного ґатунку здобула збірна України з боротьби на юнацькому чемпіонаті Європи-2023, що відбувся в іспанській Сантьяго-де-Компостелі. Про тих, хто відзначився особливо, розповідається у програмі "Коло спорту" на каналі "Дім".

Особливо відзначились дівчата — перемогли у всіх фіналах, де брали участь. Шість "золотих" медалей та дві "бронзи" дозволили українкам перемогти у загальному заліку турніру. Титул чемпіонки в категорії до 72 кг відстояла Ірина Заблоцька, а Манола Скобельська після минулорічного "золота" в категорії до 65 кг цього разу тріумфувала серед спортсменок до 68 кг.

Ще два "золота" здобули Микита Зубаль та Іван Примаченко, а Іван Чорногуз та Володимир Качанов — "бронзу".

Борці греко-римського стилю додали ще чотири бронзові нагороди: Ірфан Мірзоєв (72 кг), Руслан Абдієв (77 кг), Іван Чмир (82 кг) та Владислав Луб (97 кг).

Україна стала єдиною командою, що зібрала на Євро-2023 більше чотирьох золотих нагород, відтак вигравши медальний залік чемпіонату.