Звалище трупів під Донецьком: окупант розповів, як Росія вчиняє зі своїми військовими, вбитими в Україні (АУДІО)

Амуніція російських солдатів. Фото: Facebook

Щоб приховати свої втрати на війні в Україні, Росія записує убитих військових до списку "безвісти зниклих". Тіла загиблих російських військових складують на імпровізованих звалищах, де "двохсотих" так багато, що гори трупів досягають двох метрів заввишки. Про це свідчать нові телефонні розмови загарбників, які вдалося перехопити Службі безпеки України, інформує "Дом".

"Це не морг, це звалище. Величезне, це… поле — не поле, полігон — не полігон… Лежать один на одному. Огороджено, оточено, нікого не пускають. І, коротше, там тисячами привозять. Звалище заввишки з людський зріст…", — розповідає ворожий загарбник своїй дружині з так званої "ДНР".

За його словами, це звалище організували прямо під тимчасово окупованим Донецьком. Його охорона "заробляє шалені гроші", допомагаючи родичам мерців знайти їхні останки.

А дізнався він про це, бо там його знайома відшукала тіло брата.

18+ Увага: на відео — нецензурна лексика:

Читайте також: Руки та ноги переїжджають машинами: розмову окупантів про катування українців у полоні виклала СБУ (АУДІО)

Як повідомлялося раніше, російські загарбники продовжують грубо порушувати закони та звичаї війни. Про це зокрема свідчать їхні телефонні розмови, які перехоплює і оприлюднює СБУ.

Прямий ефір