Знімали 7 років за колосальні 75 мільйонів: коли мультфільм "Мавка. Лісова пісня" вийде в прокат

Кадр із мультфільму "Мавка. Лісова пісня"

Один із найочікуваніших українських фільмів сучасності "Мавка. Лісова пісня" отримав дату виходу в прокат. ЗD-мультфільм за мотивами драми-феєрії Лесі Українки створювали довгих 7 років. Про це повідомляє "Дом" з посиланням на офіційний сайт фільму.

Фільм "Мавка. Лісова пісня" виробництва студії Animagrad вийде в кінопрокат 2 березня 2023 року. Попри війну студія завершила роботу над ним наприкінці 2022 року, тож на початку весни прем'єра відбудеться в усіх відкритих кінотеатрах України. Бюджет стрічки склав колосальні для українського кіно 75 млн гривень.

Над персонажем Мавки працювали три українські артистки: 

  • акторка Наталка Денисенко озвучила головну героїню, 
  • співачка Христина Соловій заспівала у двох офіційних саундтреках фільму, 
  • прима-балерина Катерина Кухар наділила її рухами і пластикою.

Раніше було анонсовано, що Лукаша озвучив Артем Пивоваров, друга Мавки Шумника Гука – DZIDZIO, русалку – Юлія Саніна, а злодійку Килину – Олена Кравець. Прем'єру переносили так багато разів, що українські кіномани вже збилися з рахунку.  

Одразу після української прем'єри розпочнеться широкий прокат мультфільму у Франції та в інших країнах Європи. Також "Мавка. Лісова пісня" вийде в кінотеатральний прокат у країнах Близького Сходу та Північної Африки.

Читайте також: "Лють дозволяє мені дихати": в Україні знімають фільм про жінку з Маріуполя, яка втратила сина

Прямий ефір