Зігріють кожного: благодійний фонд "Солом'янські котики" відкрив свій "пункт незламності"

Андрій Єрофєєв. Фото: kanaldom.tv

"Солом'янські котики" — спільнота випускників та студентів КПІ і НАУ, які з першого дня повномасштабного вторгнення розпочали свою благодійну діяльність. Вони відправили на передову 100 автомобілів та навчили понад 15 тисяч захисників критичній медицині. Нещодавно вони запустили свій "пункт незламності" "Теплиця". Він розташований на території однієї з київських шкіл і працюватиме всю зиму. Детальніше про діяльність та благодійні заходи "Солом’янських котиків" розповідається у сюжеті "Ранку Вдома".

Діжки з вогнем — щоб зігрітися, мангал та буржуйка — аби приготувати смачненьке, генератор та Starlink — щоб був зв'язок та світло. Благодійний фонд "Солом'янські котики" запустив свій "пункт незламності". Його назвали "Теплиця" і розташували на території 229-ї київської школи. 

"Спочатку допомагали всім чим могли, знаходили якісь специфічні речі для військових, а після контрнаступу по Київському напрямку ми почали працювати в там, де маємо найбільшу ефективність — тактична медицина, гуманітарне розмінування і забезпечення автомобілями ЗСУ", — розповідає виконавчий директор БФ Андрій Єрофєєв.

"Солом'янські котики" відправили на передову 100 автомобілів та навчили понад 15 000 захисників тактичній медицині. Після ракетних ударів по критичній інфраструктурі столиці вирішили створити спецпроєкт для містян в умовах блекауту. Волонтери також допомагають киянам підготуватися до надзвичайних ситуацій, влаштовують благодійні заходи. 

В приміщенні школи проходять лекції на актуальні теми. Представники ДСНС України вчать, як убезпечити себе та своє майно під час відключень електроенергії. Інші експерти пояснюють, як мінімізувати тепловтрату в оселі, а медичні волонтери дають уроки першої допомоги у випадку поранень під час ворожих атак. 

"Солом'янській котики" планують продовжувати свої благодійні заходи для цивільних, а також збирають кошти для відкриття навчального центру з тактичної медицини, щоб підготувати якомога більше воїнів ЗСУ.

Читайте також:

Прямий ефір