Зеленський вніс до Ради подання на звільнення Венедіктової

Ірина Венедіктова. Фото: gp.gov.ua

Проєкт постанови про надання згоди на звільнення президентом України Ірини Венедіктової з посади генерального прокурора одержаний Верховною Радою сьогодні, 19 липня. Його подано президентом України Володимиром Зеленським, інформує "Дом".

"Відповідно до пункту 25 частини першої статті 85, пункту 11 частини першої статті 106 та частини третьої статті 131-1 Конституції України вношу пропозицію щодо надання згоди Верховної Ради України на звільнення І. Венедіктової з посади генерального прокурора. Представляти це подання на пленарному засіданні Верховної Ради України уповноважується представник президента України у Конституційному Суді України Ф. Веніславський", — йдеться у поданні.

Проєкт постанови вже направлений на розгляд Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності.

Читайте такожПричини усунення Баканова та Венедіктової — звернення президента Зеленського у 144-ту добу війни (ВІДЕО)

Нагадаємо, 17 липня президент України Володимир Зеленський усунув від посад генпрокурорку Ірину Венедіктову та голову СБУ Івана Баканова. Виконання обов'язків генерального прокурора України після відсторонення Ірини Венедіктової покладено на заступника генпрокурора Олексія Симоненка.

У понеділок, 18 липня, президент України Володимир Зеленський подав до Верховної Ради України проєкт постанови про звільнення з посади голови Служби безпеки.

Читайте також: Вирішується питання щодо звільнення 28 посадовців СБУ — подробиці від Зеленського

Прямий ефір