"Засудження" та "Коханці": огляд кінопрем'єр від Дмитра Слівного

Дмитро Слівний. Фото: kanaldom.tv

Історії, що надихають. Це біографічна стрічка "Вирок" та мелодрама "Коханці". Про фільми, які покажуть цього вікенду на телеканалі "Дом", розповів оглядач Дмитро Слівний у "Ранку Вдома".

"Вирок" ("Засудження") — драма заснована на реальних подіях. Історія про матір-одиначку, яка довгі роки намагалася витягти свого брата з в’язниці. Вона вступає до юридичної школи, щоб стати адвокатом і довести, що її брат не вбивця. Крок за кроком, долаючи незліченні труднощі, Бетті цілеспрямовано рухається до своєї мети.

"Цю стрічку можна знайти й за іншою назвою — "Засудження". Це не просто драма, це історія про недоліки американської судової системи на прикладі реальної сім'ї з Массачусетсу. Напружений сюжет, блискуча гра акторів, та й сама історія не залишить глядача байдужим. Зрештою, там буде хепіенд. Головна героїня надихає і показує приклад віри у власну перемогу та незламності", — каже Дмитро Слівний.

У неділю покажуть мелодраму "Коханці" з Гвінет Пелтроу та Хоакіном Феніксом у головних ролях. Фільм вийшов не типовим для американського кіно. У центрі сюжету історія фотографа Леонарда, який пройшов лікування після спроби суїциду. Глядач наче переноситься в шекспірівський час. Коли родичі будь-якими шляхами намагаються прийняти рішення про долю головного героя, абсолютно не цікавлячись його бажанням.

"Протягом усього фільму глядач стає свідком постійного вибору Леонарда, його відповідей на питання: чи можлива дружба між чоловіком і жінкою, чи можна все почати з чистого аркуша. Кого вибрати з двох коханих дівчат. Фільм, дійсно якісна мелодрама, вражає емоціями, щирістю. Картина отримала кілька нагород. У 2010 році Хоакін Фенікс отримав нагороду, як найкращий іноземний актор від Sant Jordi Awards. Фільм вчить мріяти й боротися за свою мрію", — резюмував Дмитро Слівний.

Також цікаво:

Прямий ефір