Замість зйомок у кіно: Ольга Сумська знайшла собі інше заняття

Ольга Сумська. Скріншот: kanaldom.tv

На початку війни актриса Ольга Сумська виїхала з України, але швидко повернулася. Про своє рішення вона не шкодує, бо стала корисною вдома, попри відсутність зйомок. Про це артистка зізналась у "Ранку Вдома".

На початку війни Ольга Сумська з донькою виїхали з країни, але швидко повернулася. Одна з причин — відсутність роботи за кордоном.

"Я не могла там сидіти, бо зрозуміла, що ми потрібні тут. Я дивуюсь, як люди знаходять себе в інших країнах, особливо професійно. Мої колеги, які знімаються в кіно в Польщі, десь в Європі, знають мови. Це класно, але я знаю лише українську та польську. Максимум, що можу — вивчити роль польською. Насправді сьогодні в Україні знімають кіно і коли б'ється тарілка — це щастя для актора. Для мене зараз актуальніше бути амбасадоркою проєкту RANA UA. Багато часу проводжу з військовими, які ініціювали створення хабу "Захисник". Волонтерство — моє життя", — розповіла актриса.

Окрім того, Ольга Сумська напередодні різдвяних свят їздила країною із концертами.

"Ми повинні сьогодні бути єдині в цій енергії відродження і перемоги", — впевнена Ольга Сумська.

До слова, проєкт RANA UA презентували у Києві торік на початку грудня. Його амбасадорами є багато відомих публічних осіб: артистів, бізнесменів, рестораторів.

Повно версія інтерв'ю: "Волонтерство — найпочесніша місія кожного": про війну та благодійність розповіла акторка Ольга Сумська

Прямий ефір