"Залізна крамниця" у Києві: що можна придбати у магазині мерчу від "Укрзалізниці"

Асортимент "Залізної крамниці". Скриншот: kanaldom.tv

Легендарні склянки у фірмових підсклянниках, худі з розкладом поїздів на території, які тимчасово окуповані, бавовна та інші сувеніри. На київському вокзалі з’явилася фірмова крамниця "Укрзалізниці", де можна придбати унікальний асортимент. Уся продукція символізує незламність українського народу, йдеться у "Ранку Вдома".

На центральному залізничному вокзалі Києва відкрили магазин мерчу. У крамниці представлені різні українські бренди. Є речі виробництва "Укрзалізниці", зокрема худі, футболки, пледи, надувні подушки, шопери. Окремі товари прикрашає напис "Залізність".

"Створення "Залізної крамниці" — це відповідь на запити пасажирів. З того часу, як ми розпочали масштабну евакуацію, зросла зацікавленість людей "Укрзалізницею", взагалі роботою залізничників. Торік було багато звернень стосовно речей з логотипом "Укрзалізниці", різних сувенірів з брендом", — розповіла речниця пасажирського напрямку "Укрзалізниці" Анастасія Золотарьова.

На згадку про подорож можна придбати прикраси з паспортом України. Бальзам для губ "Залізність" з ароматом полуничного варення чи залізні квіти. Йдеться переважно про букети з сухоцвітів або з бавовни. Символ перемог ЗСУ — бавовну, можна легко виростити на власному підвіконні. Як це зробити — знають у залізній крамниці, адже тут продають спеціальний екокубик з насінням бавовни всередині. Його треба вчасно поливати й з часом з'явиться квітка.

Асортимент "Залізної крамниці" встигли оцінити іноземні гості України, зокрема номінант "Оскара" Шон Пенн та мери кількох європейських столиць.

"Бестселери — світшоти з табло, яке попереджає про прибуття або відправлення потягів до Сімферополя, Севастополя, Маріуполя, Євпаторії, Донецька. Незабаром, сподіваємось, на вокзалі буде світитися справжнє таке табло", — резюмував консультант крамниці Артем.

Кожні сто гривень з продажу худі, спортивного светра та футболки переказують на допомогу сім'ям залізних героїв. Це родини працівників "Укрзалізниці", які загинули або постраждали від воєнних злочинів росіян.

Читайте також:

Прямий ефір