Путін порушив 80 міжнародних та 482 двосторонні договори, — Тетерук

Андрій Тетерук. Фото: kanaldom.tv

Сьогодні не можна говорити про "вторгнення РФ до України", оскільки вторгнення відбулося ще у 2014 році. Сьогодні треба говорити про ескалацію російської агресії. Про це сьогодні, 31 січня, у програмі "Наосліп" телеканалу "Дом" заявив депутат Верховної Ради України VIII скликання (2014-2019 рр.), партія "Народний фронт" Андрій Тетерук.

"Насамперед, треба пам'ятати, що Росія вже напала на Україну у 2014 році, й ця агресія триває восьмий рік. Ми можемо говорити лише про більш високий рівень ескалації цієї агресії Російської Федерації проти нашої країни... Тобто категорично не можна вважати, що Путін колись нападе. Він перейшов у фазу відвертої агресії з лютого 2014 року. Ми говоримо тільки про ескалацію цієї агресії", — сказав він.

Тетерук зазначив, що, починаючи з 2014 року, президент РФ порушив "близько 80 міжнародних договорів, підписаних Кремлем, та 482 двосторонні договори, що гарантували повагу суверенітету та територіальної цілісності нашої країни з боку Кремля".

Тепер Путін підвищує ризик настільки, щоб тиснути не тільки на Україну, а й країни, які підтримують її у боротьбі з Кремлем, додав екснардеп.

"І не забуваємо, що Путін використовує не тільки агресію на лінії фронту, не тільки обстріли наших військових позицій або житлових кварталів. Він також використовує як гібридну агресію енергетичний ринок, кіберпростір, безпеку, політичний простір, інформаційний простір. Це все речі, яких ми потребуємо, які збільшують ціну цього протистояння", — продовжив Тетерук.

Прямий ефір