Як Центр врятованих тварин URSA утримує притулок для собак, яких покидають напризволяще
Фахівці Центру врятованих тварин URSA годують, лікують та шукають новий дім тваринам, які потрапили в біду. З деякими чотирилапими можна познайомитися в постійній рубриці про адопцію тварин, що виходить у будні у "Ранку Вдома".
Покинуті тварини стали частиною життя засновників та співробітників Центру врятованих тварин URSA. Майже з перших днів повномасштабної війни тут приймають, годують, лікують та виховують чотирилапих друзів. Тут роблять найголовніше для будь-якої тваринки — знаходять турботливі родини.
"Після деокупації Київської області багато притулків постраждали. Ми зіткнулися з проблемою, що до Києва везли велику кількість тварин з прифронтових територій, але їх не було де розміщувати. Ми намагалися просити про домашню перетримку, але найкраще було створити власний притулок. Так з'явився цей центр", — повідомила співзасновниця Центру врятованих тварин URSA Олена Мачинська.
За понад два з половиною роки повномасштабної війни центр врятованих тварин знайшов родини для 67 песиків, а деяких з них забрали до себе українські біженці за кордоном.
"В нас дуже класно працює напрям прилаштування за кордоном. Абсолютно прекрасні історії, сім'ї зі Швейцарії, з Німеччини. Після програми стерилізації, яку проводила наша організація разом з фондом "12 вартових", нам привезли собачку, яку ми прилаштували аж в Лондоні. Ми тішимося тому, в яких умовах і в якій люблячій родині вона зараз знаходиться. Таких історій в нас дуже багато. Для цього й існує наш центр. Завдяки допомозі наших підписників, людей, які не байдужі, він процвітає", — додає Олена Мачинська.
Зараз в Центрі врятованих тварин URSA живуть 27 тварин. Більшість з них — це жертви війни та банальної людської жорстокості. Їм, на відміну від багатьох інших, пощастило опинитись у турботливих руках зоозахисників.
"Деякі собаки до нас прибули з прифронтових територій. Є й ті собаки, які зазнали жорстокого поводження, адже основним напрямком діяльності нашої організації є захист прав тварин", — резюмувала директорка Центру врятованих тварин URSA Аліна Турчин.
Більшість мешканців центру — звичайні безпородні песики. Знайти для них родину значно складніше, ніж для породистих собак. Втім, людей, які шукають саме такого хвостатого друга, чимало.
"З того моменту, як ми приїхали з Криму, ми дуже хотіли собачку. Нарешті ми наважились. Я шукала собачок на різних сайтах, в Instagram, в притулках. Дуже багато було варіантів, але чомусь очі Розе нас закохали в себе. Її чекає вдома велика родина. Я вважаю, що породисті собаки завжди знайдуть дім, а от прості в кращому випадку потраплять у притулок. В цьому притулку гарно дбають про собак, але я хочу подарувати такій собачці дім", — зізналася відвідувачка притулку URSA Валерія Полякова.
Весь час Центр врятованих тварин працює завдяки українцям, які стають фінансовими опікунами для чотирилапих. Якщо ви хочете підтримати когось з песиків чи подарувати йому нове життя в люблячій родині, переходьте за QR-кодом, який зараз бачите на своїх екранах, чи просто телефонуйте та дізнавайтесь всю необхідну інформацію.
Читайте також: Центр адопції тварин URSA шукає сім'ю відомим на всю Україну цуценятам