Я спав у всіх сім'ях України: Марк Куцевалов — гість "Тихого вечора з Оленою Кравець"

Марк Куцевалов та Олена Кравець. Фото: kanaldom.tv

Під час грудневого "Космопоходу" від Києва до Херсона комік Марк Куцевалов зібрав більше 2,5 мільйонів гривень на системи Starlink для херсонців. 

У програмі "Тихий вечір з Оленою Кравець" гуморист і волонтер нагодував гостей студії печивом, в інтерв'ю Олені Кравець розповів про небезпеку під час нічних прогулянок вздовж траси та закупку пожежних машин. А також спробував відгадати українські прислів'я, зашифровані в емодзі. Інтерв'ю відбулося у звичному для Марка ритмі — на біговій доріжці. Після кожного питання швидкість доріжки збільшувалася.

Ведуча — Олена Кравець, співведучий — Юрій Карагодін.

— Під час твого походу, коли ти йшов узбіччями доріг, чи зупинялися машини? Чи питали люди, чи все в тебе добре?

— Вночі, безперечно, дуже моторошно йти вздовж траси. Коли фури величезні прям поряд проїжджають, дуже неприємно. Під час мого зимового походу багато автівок зупинялося, люди давали гарячий чай, хліб. Годували завжди. Я переспав у всіх сім'ях України, напевно. Мені в Instagram писали люди, що в них можна переночувати. Туди я і йшов.

— За свій похід ти зібрав гроші на 123 Starlink, тобто по 61,5 на одну ногу. Яка з твоїх ніг працювала спритніше?

— Є невелика поправка. Я ще цього не оголошував. Нещодавно був у Фонді Сергія Притули, у волонтерів, котрі займаються Херсонським напрямком. Вони сказали, що їм багато старлінків надали безкоштовно з оплатою користування на рік, тому зібрані мною кошти будуть направлені на закупівлю пожежних машин для ДСНС. Бо усю техніку з Херсонської області повивозили.

— Ти також був у фіналі програми "Пара на мільйон". З тою героїнею Настею ви досі ходите чи розійшлися?

— Наші доріжки розійшлися. Не добігли ми з нею, а от з тобою добіжимо.


Гостями нового випуску "Тихий вечір з Оленою Кравець" стали: голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім, доброволець ЗСУ Ольга Бігарь (позивний "Відьма"), комік Марк Куцевалов, Вадим Кириленко з рубрикою "ГогольНаш". Музична гостя — Христина Соловій.

Ще цікаве з "Тихого вечора з Оленою Кравець":

Прямий ефір