Війна — не завада: відома дата Міжнародного фестивалю "Книжковий Арсенал"

Книжковий Арсенал. Фото: artarsenal.in.ua

Попри воєнний стан, його виклики та обмеження, команда Мистецького арсеналу готує 11-й "Книжковий Арсенал". Організатори прагнуть знову об’єднати у своєму просторі книжкову, літературну й мистецьку сцени та стати місцем для зустрічей людей книги. Тож, цього року "Книжковий Арсенал" триватиме з 22 червня до 25 червня. Про це повідомляє "Дім" з посиланням на повідомлення пресслужби Мистецького Арсеналу.

Команда Мистецького арсеналу заявила, що "Книжковий Арсенал" цього року має підтримати, посилити стійкість і надихнути усіх нас.

"Тому сьогодні ми оголошуємо дати щорічного фестивалю і зробимо все, щоб створити комфортний і безпечний простір, аби зібратися разом, і надати сцену, щоби осмислити наш досвід. Ми працюватимемо невтомно, щоб відбувся цей, можливо, найважливіший в Україні, майданчик для зустрічі книги, читача та автора", — заявила генеральна директорка Мистецького арсеналу Олеся Островська-Люта.

Принципова структура "Книжкового Арсеналу" складатиметься з двох елементів: програмної частини фестивалю та книжкового ярмарку з відповідними тематичними секціями.

Цьогоріч книжковий ярмарок буде організований в інший спосіб.  Операторами продажу книжок на фестивалі будуть не окремі видавництва, а локальні київські книгарні:

  • книгарня "Сенс" представить секцію "Нонфікшн"
  • "Книжковий Лев" — "Художню літературу",
  • "Закапелок" — "Дитячу літературу" а також "Комікси та графічні романи".

"Книжковий Арсенал" обіцяє влаштувати секцію "Воєнна література". В ній буде представлена добірка видань, створених ветеранами війни, учасниками бойових дій, членами їхніх сімей, книги про війну, видані після 2014 року.

"Ззалучення до співпраці локальних незалежних книгарень, сподіваюся, дозволить нам звернути увагу на важливість саме цієї ланки на шляху книжки від автора до читача: такі книгарні, кожна зі своїм власним обличчям, підходом до клієнта, культурою побудови здорових бізнес-відносин із видавцями та стратегією розвитку місцевих локальних спільнот навколо себе заслуговують на більшу помітність. Важливо й те, що такий формат "Книжкового Арсеналу" дозволить видавцям взяти участь у фестивалі як бажаним гостям, скористатися можливістю зосередитись на зустрічах та обміні досвідом з колегами, нетворкінгу та професійних внутрішньоцехових дискусіях", — розповіла директорка Міжнародного фестивалю "Книжковий Арсенал" Юлія Козловець.

Більше інформації про фокус-тему, кураторів та особливості програми подій буде опубліковано згодом на сайті "Книжкового Арсеналу".

Міжнародний фестиваль "Книжковий Арсенал" — щорічний проєкт Мистецького арсеналу, заснований 2011 року. Це інтелектуальна подія України, де розвиваються і взаємодіють книжкова, літературна, візуальна, музична та театральна сцени, порушуються та осмислюються вагомі питання буття людини, а також суспільства і культури, спонукаючи до проактивної позиції учасників і відвідувачів.

Читайте також: Книга "Хочу на Марс": редакторки видавництва "Ранок" розкрили секрети співпраці зі штучним інтелектом

Медіа-партнери
Прямий ефір