Відсутні світло, вода, газ, палають будинки: по міській громаді на Луганщині цілу ніч гатили війська РФ

Сергій Гайдай. Фото: loga.gov.ua

Луганщина тримає оборону, однак складна ситуація в Гірській громаді, яка усю ніч зазнавала обстрілів військами РФ. Про це сьогодні, 28 лютого, повідомив голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай, інформує "Дом".

"Луганщина тримає оборону, однак дуже напружена ситуація в Гірській громаді. А саме, у Золотому та Гірському, у селах. Пожежники працюють в Новоіванівці та Новотошківському. Нижнє майже знищено. Повсюди відсутні світло, вода, газ. Обстановка в місті дуже складна. Утім, українська армія дає гідну відсіч російському вторгненню в нашу область — в великих населених пунктах ситуація контрольована, працює інфраструктура. Перемога буде за нами", — наголосив він.

Гайдай також уточнив, що у Гірській громаді внаслідок обстрілів палають житлові будинки та соціальна інфраструктура. Працюють рятувальники.

"Електрики, комунальники, газовики починають роботи з відновлення комунікацій. Влада на місці, працюють над гуманітарним забезпеченням постраждалого населення", — повідомив голова обласної військово-цивільної адміністрації.

Читайте також: Щастя та Станицю Луганську окупанти практично зрівняли із землею, — Гайдай (ФОТО)

Прямий ефір