Від собакознавства до біографії Волта Діснея: оглядач Дмитро Слівний радить книги для дітей різного віку

Дмитро Слівний. Фото: kanaldom.tv

Малечу не завжди можна заохотити до читання. Але цікаві книги подобаються навіть тим, хто не дуже любить читати. Книжковий оглядач Дмитро Слівний підготував кілька варіантів. "Червоний пакунок. Історія одного подарунка" Лінди Вольфсґрубер та Джіно Альберті, "Волт Дісней" Марії Сердюк, а також "Собакознавство. Що собаки знають, бачать і відчувають нюхом". Детальніше про кожну із книг, дізнавайтеся у "Ранку Вдома".

"Червоний пакунок. Історія одного подарунка" Лінди Вольфсґрубер та Джіно Альберті

Книга належить до золотої класики австрійської літератури для дітей. Ця історія про щастя, яким можна зігріти того, хто поруч, про диво, яке трапляється на Різдво. А Різдво у цій книжці можливе щодня.

"Бабуся живе сама в невеликому будиночку. Минають однакові дні, іноді вона вибирається до містечка. Проте й там немає з ким хоч словом перекинутися, усі заклопотані, кудись поспішають. Аж ось одного дня до бабусі приїжджає онука Анна. На радощах бабуся оздоблює загадковий подарунок у червоній коробці. Що ж усередині? Дізнаєтесь, як прочитаєте! Тексту мало, а от картинок багато і вони дуже гарні. Візьмете до рук книгу і гарантовано отримаєте корисно проведений час з малечею", — каже Дмитро Слівний. 

"Волт Дісней" Марії Сердюк

Це історія про дитячі мрії, що здійснюються. Дісней створив дивовижний світ, сповнений пригод! Біографія Волта Діснея щаслива та повчальна водночас, захоплює з перших рядків, мотивує бути сміливими та вірити у власну справу.

"Це непросто книга, це захоплива історія успіху і таланту. Написано легко, доступно. Авторка пояснює все про цензуру, бізнес, дружбу. Підійде якраз для середнього шкільного віку, коли замислюються про професію. Попри те, що зараз ті перші мультфільми не відповідають сучасним уявленням про правильне виховання, особливо гендерне, ця історія мотивуватиме дітей до саморозвитку. Є над чим подумати, про що поговорити", — вважає Дмитро Слівний.

"Собакознавство. Що собаки знають, бачать і відчувають нюхом" Александри Горовіц

Бестселер №1 за версією The New York Times! Усі, хто обожнює собак, мають змогу разом з американською вченою-когнітивістом Александрою Горовіц дізнатися про світ чотирилапих. Зокрема, зрозуміти, що і як бачать наші чотирилапі друзі, як вони чують і що відчувають, що знають і розуміють.

"У книзі презентують результати новітніх досліджень у галузі фізіології та психології тварин, які пояснюють неймовірні можливості та здібності собак, зокрема здатність виявляти хвороби, навички зчитування думок і бажань своїх господарів, "багатофункціональність" собачого хвоста. Це не довідник з виховання та дресування, але чимало корисної інформації й практичних порад ви точно отримаєте", — резюмував Дмитро Слівний.

Читайте також: Шпигуни навчають дітей і дорослих: огляд книг від Дмитра Слівного

Прямий ефір