Вартість робіт — 300 млн грн: енергопостачання на Київщині відновлене майже на 100% (ВІДЕО)

Відновлювальні роботи у Київській області. Фото: Telegram/Кирилло Тимошенко

Практично на 100% закінчено роботи з відновлення енергопостачання Київської області, яка постраждала від дій російських окупантів. Про це сьогодні, 18 травня, повідомив заступник керівника Офісу президента України Кирило Тимошенко, інформує "Дом".

За його словами, окупантами було пошкоджено 10 тис. км електроліній. У їхньому відновленні брали участь понад 1000 енергетиків з усієї України. Вони відновили постачання електрики для більш ніж 260 тис. споживачів. Вартість відновлювальних робіт становила 300 млн грн.

Тимошенко подякував енергетикам та зазначив, що з усім обсягом роботи вони впоралися за 45 днів замість запланованих спочатку 60 днів.

Читайте також: "Два місяці тому тут були запеклі бої": про темпи відновлення зруйнованих міст та селищ поінформував Тимошенко (ВІДЕО)

Нагадаємо, за 10 тижнів повномасштабної війни українські поліцейські зареєстрували понад 10 тис. кримінальних проваджень про воєнні злочини російських окупантів. Це бомбардування шкіл, лікарень та житлових будинків, катування, тортури, зґвалтування, стрілянина у беззбройних. Головне завдання — забезпечити невідворотність покарання.

Прямий ефір