Українські захисники за допомогою французьких САУ нищать ворога (ФОТО)

САУ. Фото: Facebook/УОС

Українські воїни-артилеристи угруповання Об’єднаних сил добре освоїли французькі САУ на колісному шасі CAESAR і ефективно нищать російських окупантів. Про це повідомили в угрупуванні Об'єднаних сил, інформує "Дом".

Три бойові екіпажі, які входять до складу окремої артилерійської бригади "Запорізька Січ", нанесли вогневе ураження по противнику 155-мм снарядами. Свою роботу війсьвослужбовці виконали швидко і чітко.

"Результат — два танки, дві БМД, вантажівка з боєкомплектом російських воєнних злочинців відправились услід за російським воєнним кораблем", — йдеться в повідомленні.

Довідка.

CAESAR — французька 155-мм самохідна артилерійська установка, призначена для знищення живої сили, артилерійських батарей, дзотів, а також для забезпечення проходів у мінних полях і польових загородженнях.

Гаубиця може використовувати весь асортимент 155-мм снарядів НАТО, включаючи касетні. Максимальна дальність стрільби — 42 км. Возимий боєзапас — 18 снарядів. Скорострільність — 6 пострілів на хвилину. Система управління вогнем — FAST-Hit автоматизована з прив'язкою до GPS.

САУ. Фото: Facebook/УОС
САУ. Фото: Facebook/ГОС

Читайте також: "Нам дуже важко, але ми стоїмо": як гаубиці М777 допомагають вибивати ворога, показав Залужний (ВІДЕО)

Прямий ефір