Україна фінішувала 18-ю у чоловічій естафеті на Кубку світу з біатлону — найгірший результат з грудня 2018-го

Українці на Кубку світу з біатлону. Фото: biathlon.com.ua

У німецькому Рупольдингу триває п'ятий етап Кубка світу з біатлону. У чоловічій естафеті Україна фінішувала 18-ю. Перемогу в гонці здобула збірна Норвегії. Про це повідомив Укрінформ, передає "Дім"

Чоловічу збірну України представили Артем Прима, Дмитро Підручний, Денис Насико та Віталій Мандзин. На першій стрільбі Прима заробив коло штрафу, внаслідок чого наша команда опустилась на останнє місце. На другому етапі Підручний зумів відіграти одну позицію у Болгарії.

Денис Насико підняв команду на 19-те місце. Він єдиний з українців, хто провів вогневі рубежі без використаних додаткових патронів. Мандзин відправив збірну України ще на коло штрафу. У підсумку Україна посіла 18-те місце — найгірший результат з грудня 2018 року у чоловічих естафетах.

Учетверте поспіль переможцем чоловічої естафети стала збірна Норвегії. На фініші вони випередили команду Німеччини, яка пішла на два кола штрафу під час естафети з перевагою у понад пів хвилини.

Читайте також: "Це суперечить олімпійським принципам": НОК та Мінмолодьспорту України засудили рішення Міжнародної федерації тхеквондо про допуск росіян до міжнародних турнірів