Українська урядова делегація прибула до Брюсселя — у планах низка важливих зустрічей (ВІДЕО)

Ілюстративне фото: golos.ua

Сьогодні, 29 листопада, українська урядова делегація прибула до Брюсселя (Бельгія). Очолює її прем'єр-міністр Денис Шмигаль. Вже завтра відбудеться низка важливих зустрічей у межах Асоційованого тріо, а також перемовини з керівництвом Європейського Союзу. Про це з місця події повідомляє кореспондент телеканалу "Дом".

Головні теми — безпека Східноєвропейського регіону, зміцнення економічної співпраці та рух шляхом реформ. Завтрашній день обіцяє бути дуже насиченим.

Представники української делегації говорять про те, що буде проведено низку важливих зустрічей. Головний формат, у якому планують працювати, — формат Асоційованого тріо. Це тристоронній формат посиленої співпраці України, Грузії та Молдови щодо європейської інтеграції, а також координації діалогу між міністерствами та урядами цих країн. Країни об'єднує те, що приблизно одночасно вони підписали угоду про асоціацію з ЄС і тепер рухаються шляхом реформ з метою приєднатися до ЄС у майбутньому.

Окрім тристороннього формату, будуть проведені зустрічі делегацій цих трьох країн із керівництвом Євросоюзу для того, щоб представники Брюсселя оцінили, наскільки всі країни готові до вступу до ЄС та що ще треба робити.

За результатами зустрічей буде підписано відповідні документи.

Також представники української делегації зазначають, що ця зустріч важлива перед самітом Україна – НАТО, який відбудеться у Брюсселі у середині грудня. Обговорюватимуться моменти підготовки цієї зустрічі на рівні президентів.

Кореспонденти телеканалу "Дом" стежитимуть за подіями у Брюсселі.

Читайте також: Євроінтеграційні законопроєкти ухвалила Верховна Рада — що далі (ВІДЕО)

Нагадаємо, що розроблено дорожню карту для ухвалення 20 законопроєктів, які необхідні для продовження процесу євроінтеграції.

Читайте також: Підсумки 29 листопада: пропозиція Ердогана, протидія "омікрону", ВР готується ухвалити бюджет-2022 (ВІДЕО)

Прямий ефір