"У них ментально запрограмовано, що українці — це вороги": думка Лещенка щодо відмов росіян воювати в Україні

Сергій Лещенко. Скріншот відео: kanaldom.tv

Випадки відмови громадян Росії йти воювати на території України не матимуть масового характеру. Таку думку сьогодні, 21 липня, висловив радник керівника Офісу президента України Сергій Лещенко в ефірі марафону "Говорить Україна" телеканалів "Дом" та UA.

За його словами, не варто розраховувати на те, що серед росіян випадків відмов воювати з кожним днем ​​ставатиме більше і більше.

"Це явище матиме одиничний характер. Нам хотілося б у це вірити, але достукатися до глибинного росіянина нам буде дуже важко. Вони йтимуть воювати, у них ментально це вже запрограмовано: "українці — це вороги, їх треба стерти з лиця землі", — сказав Лещенко.

Такого ефекту, на думку радника керівника ОПУ, президенту РФ Володимиру Путіну вдалося досягти за 20 років своєї пропаганди.

"Тому нам треба робити своє, на це менше звертати увагу, посилювати свою армію, посилювати свої Збройні сили, просити Захід про допомогу озброєннями, довіряти Україні, українському керівництву, бо під час війни лише легітимна влада має повноту влади та повноту інструментарію, скажімо, рятувати країну від ворога. Тому в нас іншого плану немає, ми маємо вистояти у цій єдності громадян України, політичного та військового керівництва", — резюмував Сергій Лещенко.

Читайте також: Війна спецназів, контрбатарейна боротьба та далекобійні установки у ЗСУ: інтерв'ю з Олегом Ждановим

Нагадаємо, раніше Лещенко розповів, що усі злочини ЗС РФ документуються як в Україні, так і міжнародним співтовариством. Вони будуть розслідувані судом, а фігурантів покарання рано чи пізно спіткає. Один із інструментів документування воєнних злочинів — інформаційна система "Книга катів українського народу".

Прямий ефір