Турне чотирьох трамплінів: стрибуни на лижах Віталій Калініченко та Євген Марусяк встановили новий рекорд України

Віталій Калініченко. Фото: gettyimages.com

Українські стрибуни на лижах з трампліна Віталій Калініченко та Євген Марусяк встановили національний рекорд під час виступу в основному раунді третього етапу Турне чотирьох трамплінів в австрійському Інсбруку. Про це повідомив Укрінформ, передає "Дім"

За підсумками основного раунду, обидва спортсмени фінішували у топ-40. Це сталося вперше в історії України. Марусяк посів 35-те місце (118,5 м), а Калініченко — 40-е (116 м). Раніше найкращим результатом українців було 45-те місце, яке двічі посів Віталій Шумбарець.

Також Віталій Калініченко став третім українцем, який двічі показав результат в основному раунді на Турне чотирьох трамплінів — став першим представником України за 14 років в основі цього турніру.

Змагання в парі українці програли, тож не змогли пробитися до фінального раунду. Наступний етап для Марусяка та Калініченко буде 5-6 січня в австрійському Бішофсхофені.