Святослав Вакарчук і Тімоті Снайдер стали почесними докторами ХНУ імені Каразіна

Святослав Вакарчук та Тімоті Снайдер. Колаж: kanaldom.tv

Український музикант і громадський діяч Святослав Вакарчук та американський історик, письменник Тімоті Снайдер отримали звання почесних докторів Харківського національного університету імені Василя Каразіна. Про це повідомляє "Дом" з посиланням на рішення Вченої рада університету.

Святослав Вакарчук з перших днів повномасштабної війни регулярно відвідував Харків, виступав для харків'ян у метро, поки на вулиці вибухали бомби. Також артист бере участь у проєктах відновлення об'єктів культури в регіоні, пожертвував 350 000 гривень для музею Сковороди в Золочівській громаді.

Історик Тімоті Снайдер активно підтримує Україну. На Радбезі ООН 14 березня, який Росія зібрала, щоб поговорити про русофобію, Снайдер розповів про фейки в російській пропаганді та пояснив, що шкоди росіянам і російській культурі завдає сама політика їхнього уряду.

"Я впевнена, що разом ми зробимо дуже багато для університету, освіти, науки та просвітництва, для нашої Перемоги! Новообрані почесні доктори університету також пообіцяли обов'язково відвідати Каразінський, тому ми дуже чекаємо та будемо раді вітати їх у Харкові", — сказала на засіданні Вченої ради ректор університету Тетяна Кагановська.

Читайте також: Ріта Ора, Лілі Коллінз та королева Нідерландів: світові зірки обирають українські бренди

Прямий ефір