Священнослужитель із Вінниці переміг у телевізійному шоу "Відвідайте мій дім"

Назарій Давидовський. Фото: kanaldom.tv

Вінничанин Назарій Давидовський став переможцем щотижневого шоу телеканалу "Дом" та отримав можливість реалізувати свою мрію.

В українському шоу "Відвідайте мій дім" жителі різних куточків країни презентують проєкти, які можуть зробити життя в їхньому місті чи селі кращим. Мета учасників — отримати підтримку каналу у реалізації свого проєкту.

П'ять героїв із різних міст України приїжджають один до одного в гості з презентацією місця, де вони живуть. Господар будинку готує програму для гостей — показує історичні пам'ятки, красу природи, пригощає найкращими локальними стравами тощо.

У кожному випуску герої діляться своїми проєктами мрії. Далі відбувається оцінювання за трьома критеріями:

  • екскурсія (знайомство з домом);
  • частування у місцевому стилі;
  • презентація соціального проєкту-мрії.

Учасник, який отримав найбільшу кількість голосів, стає переможцем і отримує приз — можливість реалізувати свій проєкт.

Програма нагадує про те, наскільки багатогранною та прекрасною є наша країна. Що Україна — наш Дім, а люди — головне її багатство.

Переможцем цього тижня став священник у третьому поколінні із Вінниці Назарій Давидовський. Герой програми познайомив своїх гостей із вінницькими пам'ятками: показав водонапірну вежу, яку побудували у 1913 році й використовували під час Другої світової війни як житловий будинок, кафе-музей "Вітальня щасливої ​​години" та храм, в якому проводить службу.

"Відвідайте мій дім" — це насамперед можливість відчути ритм життя міст, зустрітися з новими характерами і, найголовніше, зігріти один одного любов'ю, — поділився переможець.

Назарій керує хором Вінницького педагогічного коледжу "Соломія" і він мріяв про нові костюми для виступів. Його мрія здійснилася: вигравши шоу, Назарій разом із телеканалом "Дом" подарував колективу 25 нових суконь.

Назарій Давидовський. Фото: kanaldom.tv
Хор "Соломія". Фото: kanaldom.tv

Разом із Назарієм Давидовським за можливість реалізувати свій проєкт змагалися:

  • креативник Ілля Грицанюк із Житомира;
  • письменниця Христина Ковальова із селища Жихар на Харківщині;
  • блогер Артем Малахов із Запоріжжя;
  • депутатка міськради Оксана Кубрак із Сум.
Учасники програми "Відвідайте мій дім". Фото: kanaldom.tv

Наступного тижня стежте за презентаціями мешканців Києва та Тульчина, сіл Мала Снітинка та Галайки, а також кримчанина-переселенця, який переїхав до Києва.

Дивіться подальші випуски шоу "Відвідайте мій дім" в ефірі телеканалу "Дом", а також у плеєрі на сайті або YouTube.

Прямий ефір