Скільки заробляють українські блогери: Антон Мурафа відверто розповів, як пів року жив на одну зарплату

Антон Мурафа. Фото: kanaldom.tv

Гостем нового випуску подкасту "Олега френди" на YouTube-каналі "Дом", став український блогер, пранкер, співавтор YouTube-проєкту "Алло, русня?" Антон Мурафа. Блогер-мільйонник розповів, чим займається зараз і зізнався, скільки в середньому заробляє на місяць.  

Антон Мурафа — український блогер. Має 259 тисяч підписників у Instagram і 2 млн у TikTok, відомий також YouTube-проєктами. Один з них з'явився під час війни та вже набирає чималих обертів. Шоу має назву "Алло, русня?", в ньому ведучі телефонують росіянам і відверто жартують над ними.

"Це ідея мого друга, товариша, партнера Антона Скуратова. Зараз це наш єдиний проєкт, ми пишемо ще один, але в реалізації поки лише цей. Ми робимо його за власні кошти, за цей час було буквально дві рекламних інтеграції. Тому він йде або нуль в нуль, або ми ще навіть трішки вкладаємось", — ділиться Антон Мурафа.

Крім того, блогер відверто розповів, який дохід приносить йому робота, про яку мріють мільйони українців. У грудні 2021 року він заробив 15 тисяч доларів і гадав тоді, скоро стане мільйонером.

"15 тисяч за місяць! Я сам не повірив, що заробив такі гроші! Хотів придбати нову машину… а потім почалася війна, і повідпадали всі контракти. Тому за ці зароблені в грудні гроші я жив майже до середини осені. Більше нічого не було — ні реклами, ні інтеграцій. Можливо, за весь цей час 1000 доларів мені принесли соцмережі — все. Я продав машину, бо хотів нову і були ці 15 тисяч доларів, на які я і жив", — зізнався блогер.

Лише наприкінці 2022-го рекламодавці почали знову звертатися до блогерів, і зараз Антон Мурафа може оцінити свій щомісячний дохід.

"У середньому 2500-3000 доларів. Інколи більше, буває менше, а буває й таке, що кілька місяців взагалі немає доходу. Ця сума — досить непоганий показник для війни. Можна сказати, що бізнес стає сміливішим і повертається. Це говорить про те, що люди повірили в ЗСУ, в Україну, в себе і зрозуміли, що немає сенсу чогось боятися, треба жити тут і зараз", — розповів Антон.

У розмові з Олегом Борисовим Антон Мурафа також згадав останню поїздку до рідного Криму, де живе його мама, а його самого ледь не затримали на адміністративному кордоні. Також блогер поділився думками, чому зараз важливо спілкуватися українською мовою і яка відповідальність в питанні українізації лежить на інфлюенсерах.

Читайте також: "А що, вона має працювати за бублик?": Павло Зібров розповів про зарплату доньки-піарниці Діани

Прямий ефір