Шпигуни навчають дітей і дорослих: огляд книг від Дмитра Слівного

Дмитро Слівний. Фото: kanaldom.tv

Навчити дітей і навчатися самим допомагають хороші книги. Обрати такий примірник допомагає Дмитро Слівний. Сьогодні книжковий експерт "Ранку Вдома" презентував "Мікробам не читати!", "Страховиська. Перша наукова книжка про найвидатніших монстрів усіх часів" та "Шпигунське виховання. Розвідницькі трюки батькам для науки". Обирайте те, що підходить саме вам.

"Мікробам не читати!". Книга від автора Соні Зеленої та ілюстраторки Юлії Вус. Тут ви знайдете відповіді на питання хто такі мікроби, якими бувають, чому спричиняють хвороби і як від них захиститися.

Разом з допитливою Марічкою і її кошеням  читач опиниться у справжній лабораторії, де зможе роздивитися мікробів під мікроскопом. Також буде нагода побувати на заводі, де виготовляють вакцини, і познайомитися з вченими, які їх розробляють. А наприкінці книжки можна допомогти героям створити власну вакцину проти досі невідомих інфекцій. 

"Книжка детально і просто пояснює, як організм захищає нас від інфекцій, а також розказує про історію винайдення та принцип роботи вакцин. Вона допоможе читачам будь-якого віку зрозуміти, як працюють імунітет і вакцини. Я дійсно кайфанув, коли читав. Ілюстрації — шикарні. Можна користуватися спеціальними наліпками, які допомагають дітям, та їх батькам, добре засвоїти матеріал. Також книга допоможе дітям у боротьбі зі своїми страхами, зокрема, щодо вакцинації", — розповідає Дмитро Слівний.

"Страховська. Перша наукова книжка про найвидатніших монстрів усіх часів". У цій книжці Карлін Бечча пропонує абсолютно новий погляд — науковий — на добре знайомих страховиськ, зокрема вовкулак, вампірів та зомбі. Можна дізнатися походження восьми жаских монстрів, з’ясувати, які значущі історичні події надихнули на їх створення, і заглибитися в наукові дослідження, що криються за цими створіннями.

"Розгляньмо часові межі, мапи та інфографіку, які містять найважливішу інформацію, наприклад життєвий цикл вірусу зомбі або як пережити ядерний подих Ґодзілли. Сповнена крові, кишок, історії та науки, ця книжка стане чудовим подарунком для шанувальників страховиськ різного віку. Абсолютно новий підхід до відомих усім дітлахам монстрів: вовкулак, вампірів, зомбі", — пояснює Дмитро Слівний.

"Шпигунське виховання. Розвідницькі трюки батькам для науки", Раян Гілзберґ, Христина Гілзберґ.

Усі ми любимо кіно про шпигунів. Бонд, Штірліц, Нікіта, Кері Метісон, містер і місис Сміт... Яскраві особистості, кожен зі своїм неповторним шармом... Але що нам відомо про їхніх дітей? І взагалі, чи здатен розвідник бути хорошим батьком або матір’ю? На ці запитання відповідають колишні співробітники ЦРУ — Христина і Раян Гілзберґ. Вони поставилися до своєї батьківської ролі аж так відповідально й творчо, що вирішили залучити до своїх методів виховання багато з того, чого навчилися на роботі в ЦРУ...

"Мабуть, ви подумали, що ці добродій та добродійка виховують нове покоління шпигунів? А от і ні. І близько не так. Ця книжка допоможе не тільки виховувати дітей, а й навчити їх дбати про власну безпеку, навчити радіти життю. І, як виявляється, для цього найкращим чином годяться ті самі навички, які прищеплюють шпигунам в їхніх навчальних центрах. Автори — колишні розвідники, з 20 річним досвідом роботи у ЦРУ. І вони вказують на те, що люди зазвичай не вчать дітей, а даремно. З цією книгою можна не лише виховати розумних дітей, а й перевиховати себе", — резюмував Дмитро Слівний.

Читайте також:

Прямий ефір