Саксофоніст Клод Делангль виступив на закритті фестивалю Mariupol Classic (ВІДЕО)

Фестиваль в Мариуполе. Скриншот видео: kanaldom.tv

Концерт французького саксофоніста Клода Делангля сьогодні, 7 вересня, завершив IV Міжнародний фестиваль класичної музики Mariupol Classic 2021, інформує "Дом".

Фестиваль проходив з 29 серпня, на цей період Маріуполь нарекли музичною столицею Приазов'я. На чотирьох концертних майданчиках виступали виконавці з України, Швеції, Японії, Франції. Родзинкою фестивалю стали майданчики просто неба, зокрема і руїни хоральної синагоги.

"Усі концерти пройшли з аншлагом. Дуже популярні були концерти на відкритих майданчиках. Дуже добре відгукнулася синагога, при цьому ми хвилювалися — як ця площадка увійде в формат класичної музики, як на неї відреагує глядач. Тільки позитивні відгуки, тільки позитивні спогади про те, що відбулося. Дуже сподобалася локація й артистам, музикантам, а вони виступали на європейських сценах. Я рада, що все пройшло з таким успіхом, і чекаємо Mariupol Classic в наступному році", — прокоментувала "Дому" Діана Трима, директорка Департаменту культурно-суспільного розвитку Маріупольської міськради.

Фестиваль Mariupol Classic 2021 відбувся в межах проєкту культурних ініціатив "Діалог мовою мистецтва" за підтримки Українського культурного фонду.

Читайте також: На руїнах і центральній площі — класика та композиції Queen звучали просто неба у Маріуполі (ВІДЕО)

Прямий ефір