З якою метою окупанти помістили Джеляла до психлікарні — думка Полозова (ВІДЕО)

Микола Полозов. Фото: qha.com.ua

Окупанти в Криму намагаються залякати та одночасно ізолювати від громадськості незаконно заарештованого кримськотатарського активіста та політика, першого заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Нарімана Джеляла, помістивши його до психіатричної лікарні. Про це розповів адвокат політв'язня Микола Полозов, повідомляє "Дом".

"Ми розцінюємо поміщення його до психіатричної клініки виключно як таку міру тиску на нього. Ми вважаємо, що одна з цілей слідства — якраз помістити його до лікарні на той період, коли має відбутися суд щодо подовження запобіжного заходу, де Наріман планував виступити, на цьому суді. Але з психіатричної лікарні особу, що перебуває на експертизі, на такий суд не привозять. Тобто фактично слідство ховає Нарімана від громадськості", — сказав він.

Стан здоров'я Джеляла, за словами адвоката, — задовільний.

"Поки його помістили до палати, де він перебуває один, тобто до нього нікого не допускають, там же охорона з-поміж співробітників Федеральної служби виконання покарань", — додав Полозов.

Нагадаємо, про перевезення Джеляла до психлікарні стало відомо 8 жовтня. Нібито, для проведення експертизи, попри його відмову.

Читайте також: "Справа" Джеляла — чи буде вирок: "5 вопросов" із Гаяною Юксель

"Каральна практика в радянських традиціях" — так на це рішення російських окупантів відреагували в Міністерстві закордонних справ України.

Читайте також: Підсумки 10 жовтня: військова допомога від США, очікування від саміту Україна – ЄС та природні катаклізми (ВІДЕО)

Прямий ефір