Розгромлено пʼяту частину підрозділів ЗС РФ, залучених до війни в Україні, — головнокомандувач ЗСУ

Валерій Залужний. Фото: Facebook

Наразі активні бойові дії в Україні тривають на 1300 км фронту. Російські окупанти зазнають значних втрат. Про це сьогодні, 13 серпня, повідомив головнокомандувач Збройних сил України генерал Валерій Залужний за підсумками телефонної розмови з головою об’єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі, інформує "Дом".

"Під час сьогоднішньої телефонної розмови вкотре звірили оцінки втрат росіян у цій війні. Ми зазначаємо, що противник зазнає значних втрат, передусім у живій силі — пʼята частина підрозділів ЗС РФ, залучених до бойових дій в Україні, розгромлена", — розповів Залужний.

Також головнокомандувач ЗСУ поінформував свого американського колегу про оперативну обстановку на фронті.

"Ми дуже потребуємо посилення артилерійського вогню — я знову звернувся з цим до наших партнерів", — додав він.

Залужний висловив щиру подяку генералу Міллі та всій американській нації за дієву підтримку у захисті героїчного народу України та спільних цінностей — свободи і демократії.

Читайте також: Ворог наступає у напрямках 5 населених пунктів Донеччини, тривають жорсткі бої — зведення Генштабу ЗСУ щодо 171-го дня війни

Нагадаємо, за словами незалежного військового оглядача Олександра Алесіна, найбільші труднощі Росія має не з виробництвом бойових броньованих машин, танків та артбоєприпасів, а з виробництвом електронних мікросхем, чіпів, які використовуються для створення високоточної зброї, систем наведення.

Читайте також: Втрати армії РФ в Україні — як Росія приховує реальні цифри (ВІДЕО)

Прямий ефір