"Росіянам не вдасться зупинити освітній процес": вчителька з Фастова проводить уроки у пункті незламності

Алла Козенко. Фото: kanaldom.tv

Пункт незламності у Фастові для вчительки початкових класів Алли Козенко перетворився на шкільний кабінет. Вона проводить тут уроки для дітей, які навчаються в Україні й за кордоном. Попри знеструмлення та часті обстріли педагогу вдається працювати, а дітям — вчитися. Про це йдеться у сюжеті "Ранку Вдома".

Вчителька початкових класів з Фастова Алла Козенко працює у пункті незламності. Приходить на онлайн уроки з усім необхідним приладдям.

Зранку вона викладає для дітей, які попри широкомасштабну війну продовжують жити в Україні. Ввечері працює зі школярами, які виїхали за кордон.

Через тривалі знеструмлення Алла Козенко планували проводити уроки навіть посеред вулиці. Тобто там, де буде зв'язок. Згодом і зв'язку не стало, тож довелося іти у пункт незламності, адже півсотні першокласників чекають уроку. 

"Не можу залишити дітей без уроків, тому що вони справді супергерої. Ті, хто за кордоном, взагалі навчаються у двох школах. Зранку ідуть до навчального закладу, а ввечері підключаються до уроків в українській школі. Діти, що живуть в Україні, теж долають труднощі, ризикують своїм життям, але прагнуть вчитися. Ворог намагається знищити не лише інфраструктуру, а й нашу освіту. Діти це теж розуміють, тож попри все вони здобувають освіту", — резюмувала Алла Козенко.

У цьому пункті незламності щодня працюють й інші мешканці Фастова. Попри знеструмлення та повітряні загрози ці люди вчасно виконують свою роботу, підтримуючи таким чином тил.  

Читайте також: Зі "Старлінком" та бандерпіччю: як в Україні працюють "назламні" пункти обігріву

Прямий ефір