Про борщ, Різдво та підготовку до "Євробачення": гурт TVORCHI — гості шоу "Тихий вечір з Оленою Кравець"

Гурт TVORCHI. Фото: kanaldom.tv

Переможці нацвідбору на "Євробачення-2023" гурт TVORCHI стали гостями шоу "Тихий вечір з Оленою Кравець" телеканалу "Дом".

В інтерв'ю Олені Кравець саунд-продюсер Андрій Гуцуляк та вокаліст Джефрі Кенні розповіли, як налаштовуються на виступи, як Джефрі уперше спробував сало та навчився готувати борщ. А також виконали композицію Heart of Steel, з якою вирушають на "Євробачення" по перемогу для України.

— Хлопці, отже, ви представлятимете Україну на "Євробаченні". Як вдалося перемогти на нацвідборі, можливо, був якийсь секрет? Можливо, ця перемога пов'язана з певними ритуалами за лаштунками?

Гуцуляк: Щоразу перед виступом ми налаштовувалися з командою. І нам дуже важливо, щоб нам було весело. Ми постійно жартуємо, тролимо один одного. Потім перед виступом робимо декілька глибоких вдихів, набираємо у себе емоції, які маємо показати на сцені, й виходимо виступати.

А перед сольником ми завжди б'ємо один одного.

— Б'ємо?

Гуцуляк: Так, [боксуємо] в груди.

— Тобто це така вібраційна зарядка?

Гуцуляк: Так.

— Андрію, ви з Тернопільщини. Я знаю, що Різдво там святкують по-особливому. Чи є у вас якісь найулюбленіші традиції?

Гуцуляк: Мені дуже подобається те, що ми прикрашаємо будинок разом з родиною, а також разом готуємо страви. Під час готування, звісно, спілкуємося, ділимося цікавими речами, які відбуваються в житті.

Одного разу Джеф приїжджав до мене в село, і моя бабуся йому трішки налила. А він каже: "А що мені з цим робити?"

— Джефрі, ви ж в Україні давно живете. Що вам найбільше тут подобається?

Кенні: Мені подобається шашлик на природі. І я люблю готувати український борщ, вареники.

— Ви готуєте борщ? З м'ясом? З пампушками?

Кенні: Так.

Гуцуляк: Я прийшов до нього додому попрацювати, і він каже: "Будеш борщ?" Я такий: "Борщ? Звідки?" Я насправді в захваті.

Пам'ятаю, коли знайомив Джефрі з українською кухнею, дістав сало і кажу: "Це — сало". Він: "А що це таке?" Кажу: "Pig fat (свинячий жир)". Він: "Ану, дай спробувати". Взяв шматок, потім: "Дай ще один".

— Це відбувається з усіма. В мене є теж друзі-іноземці, й вони теж ніколи не куштували сало. Але після того, як відрізаєш їм один слайсик, щось відбувається, якась трансформація... Так, і після цього, Джефрі, ви навчилися готувати борщ?

Кенні: Так.

Андрій Гуцуляк і Джефрі Кенні. Фото: kanaldom.tv

— Джефрі, гадаю, що вам вже сто разів ставили це запитання. Але ж у вас іноземний паспорт і ви під час війни маєте змогу виїхати за кордон, подалі від відключень світла, від холоду, але ви тут.

Кенні: Мої батьки зараз в Нігерії. Коли в Україні все почалося, вони дуже панікували. Вони казали: "Джефрі, ти не знаєш, що таке війна!" А я відповів: "Заспокойтеся, поки все спокійно". Я поїхав на один тиждень і повернувся назад. Бо в Україні моя команда, наші слухачі, люди, які вірять в мене, і я не хочу нікуди їхати. Тому що тут моє життя.

— Я насправді дуже рада, що Україна так цікаво, так стильово, так смачно буде представлена на "Євробаченні". І дуже хочу, щоб ви від "Тихого вечора" взяли на "Євробачення" одну річ, вона заряджена на перемогу — це прапор України. Ми вам бажаємо перемоги, ми вам бажаємо удачі. Повертайтеся і привозьте перемогу ще й у вашому сенсі слова.

Гуцуляк: Дякуємо, ми зробимо все, щоб гідно представити Україну на "Євробаченні".

Читайте також: На Євробачення-2023 від України поїде гурт TVORCHI

"Тихий вечір з Оленою Кравець" — це легка, спокійна розмова про важливі та актуальні для українців речі й події, що дадуть змогу трішечки відпочити й відволіктися від напруження, в якому ми всі живемо. Щосуботи в гості до Олени Кравець та її співведучого Юрія Карагодіна приходять знакові співрозмовники, щоби своїми історіями життя, оптимізмом та силою підтримати й підбадьорити глядачів.

Гостями нового випуску "Тихого вечора з Оленою Кравець" стали: співачка, народна артистка України, Герой України Ніна Матвієнко, поетеса, рестораторка, засновниця благодійного проєкту "Птахи" Тата Кеплер та переможці нацвідбору на "Євробачення-2023" гурт TVORCHI.

Ще цікаве з "Тихого вечора з Оленою Кравець":

Прямий ефір