Прийшов час РФ припинити свою авантюру в Україні, — заява США (ВІДЕО)

Ілюстративне фото: news.24tv.ua

Росія ніколи не була посередником під час бойових дій на Донбасі. Вона їх спровокувала, почала та досі підживлює. Про це заявив виконувач обов'язків тимчасово повіреного у справах США в ОБСЄ Джеймс Донеган, інформує "Дом".

За його словами, хоч Росія й намагається позиціювати себе як "посередника", проте Кремль постійно перешкоджає мирному врегулюванню. Донеган закликав РФ припинити окупацію Криму, порушення прав корінного народу та виконати свої зобов'язання у межах Мінських угод.

"Росія не є та ніколи не була посередником у цьому конфлікті. Сполучені Штати закликають РФ відмовитися від свого непродуктивного та шкідливого підходу до конфлікту, який вона розпалила, і вивести свої війська й техніку зі сходу України. Ми вимагаємо, щоб Росія припинила окупацію Криму і жорстоке поводження з кримськими татарами, етнічними українцями та іншими. Прийшов час РФ припинити свою авантюру в Україні", — заявив Донеган.

Читайте також: Не просто просити, а й пропонувати натомість — включення США до Нормандського формату оцінив політолог

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що дуже важливо залучити до переговорів із врегулювання ситуації на Донбасі такого потужного геополітичного гравця, як США. 

Прямий ефір