Підсумки 19 грудня: Донбас у світовому порядку денному, долікарська допомога та об'їзна дорога у Дніпрі (ВІДЕО)

Агресія Росії проти України — топтема в ЄС та НАТО. Понад 3 млн українців скористалися послугою "єПідтримка". Україна та світ готуються до Нового року. І чи посилюватимуть обмеження через COVID-штам "омікрон". Про ці та інші події сьогодні, 19 грудня, — у підсумковому випуску новин телеканалу "Дом".

Донбас у світовому порядку денному: підсумки перемовин на найвищому рівні. Агресія Росії проти України та можлива ескалація на українських кордонах стали однією з основних тем на міжнародних перемовних майданчиках з ЄС та НАТО цього тижня. Західні партнери заявляють, що Кремль не має права вказувати, кому вступати чи не вступати до Північноатлантичного Альянсу, і застерігають Росію від подальшої ескалації збройної агресії. Подробиці — у сюжеті.

Посилення персональних санкцій проти Кремля. "За" виступила міністерка оборони Німеччини Крістіна Ламбрехт. Коментуючи ситуацію біля українських кордонів, вона заявила — відповідальні за агресію проти України мають зазнати наслідків особисто. Ламбрехт зазначила, що потрібно зробити все можливе, щоб зупинити ескалацію. Більше — у коментарі.

Долікарська допомога в екстреній ситуації. Понад 3,5 тис. українців загинули у ДТП за минулий рік, майже 1,5 тис. — потонули, ще стільки ж загинули у пожежах, а хвороби серцево-судинної системи стали найпоширенішою причиною смерті в Україні. Однак багатьох із них можна було врятувати, грамотно надавши першу допомогу. Чому так важливо мати навички долікарської допомоги і що потрібно знати кожному в екстремальних випадках, — дізнавалися кореспонденти телеканалу "Дом".

Відкриття об'їзної дороги у Дніпрі. Першу дорогу, яка дозволить перенаправити транзитний транспорт на об'їзд центру, відкрили у місті. Південний обхід почали зводити 10 років тому, але роботи швидко заморозили. Їх вдалося відновити лише два роки тому у межах програми "Велике будівництво". Цій темі присвячено черговий сюжет.

Підготовлення до свят за умов пандемії COVID-19. Через "омікрон" у Лондоні вже оголосили надзвичайну ситуацію. У Парижі скасували традиційний новорічний феєрверк та святкове шоу на Єлисейських полях. Нідерланди запровадили жорсткий карантин. Уряд Італії також розглядає нові заходи. Як світ уже другий рік поспіль готується до Різдва за умов пандемії — у матеріалі кореспондентів телеканалу "Дом".

Створення новорічних прикрас в Україні. Скляні новорічні прикраси в Україні виготовляють лише кілька підприємств. Одне з них розташоване під Харковом у селі Ківшарівка. Про те, як створюють новорічні прикраси зі скла — дізнайтесь у кінцевому сюжеті.

Ці та інші події 19 грудня — у підсумковому випуску новин:

Сьогодні у випуску:

  • 00:20 Україна від Заходу очікує не лише на оборонну, а й наступальну зброю, – Резніков.
  • 01:23 Агресія Росії проти України та можлива ескалація на наших кордонах стали однією з основних тем на міжнародних перемовних майданчиках з ЄС та НАТО.
  • 05:48 За посилення персональних санкцій проти Кремля виступила міністерка оборони Німеччини Крістіна Ламбрехт.
  • 06:43 Як надати першу допомогу: загальні правила, які допоможуть урятувати життя до приїзду лікарів.
  • 10:12 Першу об'їзну дорогу відкрили у Дніпрі.
  • 12:33 Тисяча гривень за вакцинацію від COVID-19: вже понад 3 млн українців скористалися послугою "єПідтримка".
  • 13:23 На період новорічних свят країни посилюють карантинні обмеження через новий штам коронавірусу "омікрон".
  • 14:03 На фабриці ялинкових іграшок у селі Ківшарівка під Харковом показали, як створюють новорічні прикраси.
Прямий ефір