Піцу за особливою технологією виготовляють у Києві переселенці з Маріуполя 

Маріупольська піца. Скриншот: kanaldim.tv

Moko Pizza переїхала до Києва з Маріуполя. До початку повномасштабної війни у місті працювало 2 таких заклади. Одне кафе росіяни обстріляли, а інше — пограбували. Засновник мережі Ігор Виноградов планував відкривати нову піцерію у Краматорську, але не судилося. Після вторгнення росіян усі гроші він витратив на допомогу військовим. Сам перебрався до Дніпра і випікав благодійну піцу. У березні чоловік зважився відкрити заклад у Києві, йдеться у матеріалі "Ранку Вдома".

Moko Pizza — заклад, у якому готують американську піцу за унікальною технологією.

"Замішуємо тісто, формуємо такі плюшки і потім ці плюшки розкладаємо до холодильної камери. Там тісто стоїть три доби, перш ніж ми з нього починаємо щось готувати. Така технологія холодної ферментації дозволяє нам випікати смачну піцу. Наші бортики такі пухкенькі та смачні", — розповів управитель мережею Moko Pizza Антон Титарчук.

Moko Pizza переїхала у Київ з Маріуполя. До початку повномасштабної війни у місті герої працювали два такі заклади громадського харчування. Одне кафе росіяни обстріляли, інше обікрали.

"Перед повномасштабне вторгнення ми хотіли відкрити піцерію у Краматорську. Знайшли приміщення, вже збиралися укладати угоду, але щось нас зупинило. Вирішили зачекати тиждень два і почалась війна", — зізнався засновник мережі Moko Pizza Ігор Виноградов. 

Усі кошти, які збирав на відкриття нового закладу, Ігор Виноградов витратив на покупку умундирування для військових.Сам перебрався до Дніпра, орендував там виробниче приміщення і випікав благодійну піцу.

"Ми щодня готували піци та привозили в Донецьку область нужденним. За весь час ми безплатно роздали понад 60 тисяч піци", — пригадав Ігор Виноградов.

У березні Ігор зважився відкрити піцерію у Києві. Приміщення знайшов на Троєщині, однак воно не було пристосоване до того, аби там готували їжу.

"Коли ми почали будівництво, то росіяни якраз обстрілювали енергосистему України, і ми практично все робили або з ліхтариками в руках, або за допомогою генератора. Розраховували все за два місяці облаштувати та вийшло за три, але зробили ", — додав засновник мережі Moko Pizza.

У столиці піцерію-переселенку зустріли позитивно. До закладу часто приходять маріупольці, аби згадати смак рідного міста.

Moko Pizza працює у форматі фастфуд-кафе, має власну службу доставлення. Всі процеси на кухні автоматизує спеціальна програма.

"Кожен планшет відповідає за свій етап виготовлення піци. Ця система нам дуже допомагала. Ми в Маріуполі робили свято піци, і за 10 годин ми приготували 1 200 піц. Тобто кожні 30 секунд ми віддавали людям по одній піци. Ця система дозволяє не плутатися, робити все як потрібно", — показав Антон Титарчук.

На Донеччині зараз працює лише одна Moko Pizza в Покровську — це за 40 кілометрів від лінії активних бойових дій. Там Ігор також організував гуманітарну їдальню, де безплатно годують усіх, хто цього потребує.

"Ми возимо піци до шпиталю, хлопцям на фронт передаємо. Буквально кілька днів тому я був у шпиталі. Ми відвезли туди шкарпетки, футболки, піци, печиво. Хлопці попросили нас про спортивні штани та кофти на блискавках, які б повністю розстібались. Тож у кого є непотрібні, але чисті речі, Приносьте їх у піцерію, і ми передамо їх до шпиталю", — резюмував засновник мережі Moko Pizza Ігор Виноградов.  

Підтримати ЗСУ і придбавши підвішену піцу на сайті кафе.

Читайте також: Шаурма по-маріупольськи: родина переселенців виїхала з окупації та відкрила заклад у Києві

Медіа-партнери
Прямий ефір