Перспективи перемоги українського боксера: Артем Далакян захистив титул чемпіона світу за версією WBA у найлегшій вазі

Артем Далакян. Фото: instagram.com/artem.dalakyan

Лондонський бій був найзнаковішим і одним із найскладніших за кар'єру 35-річного українського боксера Артема Далакяна. Він вшосте поспіль захистив звання чемпіона світу у найлегшій вазі за версією Всесвітньої боксерської асоціації. Зробив Артем це у рамках бою проти костариканця Давида Хіменеса. Детальніше про результати та перспективи бою йдеться у програмі "Коло спорту" на телеканалі "Дом".

Проти Хіменеса Артем бився впродовж 12 раундів. Давид нав'язував боротьбу українцю, працював у швидкому темпі, та все ж клас і досвід Далакяна стали вирішальними чинниками. Одноголосним рішенням суддів українець продовжив свою переможну серію до 22 поєдинків.

"Я дуже радий, що, як я і обіцяв, цей пояс поїде назад до України. Радий, що відбоксував і показав хороший бій для вболівальників, які перебувають в Україні у цей скрутний час. Цей бій і ця перемога присвячується Україні", — сказав Артем.

Додаткову мотивацію спортсмену надавала присутність на поєдинку найвпливовіших промоутерів світу — Боба Арома та Френка Воррена. Британець, за словами промоутера Далакяна, у захваті від виступу Артема і готовий до співпраці. 

"Після цієї перемоги ми підписали контракт усно. Френк Воррен потис руку і сказав: "Вважайте, що наступний бій ми проведемо разом. Це буде об'єднавчий бій", — каже промоутер українського боксера Юрій Рубан.

Окрім Далакяна у найлегшій вазі двоє чемпіонів: Санні Едвардс — володар титулу Міжнародної боксерської федерації, та Хуліо Сезар Мартінес — чемпіон Всесвітньої боксерської ради. Хтось із них свій наступний бій проведе саме проти українця.

Читайте також: "Далі — тільки більше": Ігор Потєря про першу в кар'єрі перемогу в UFC

Прямий ефір