Перша майстерня крафтових напівфабрикатів у Вінниці дивує асортиментом та підтримує ЗСУ
28-річна вінничанка працювала по 12 годин на добу, щоб зібрати гроші на мрію. На нелегкому шляху дівчину чекали перешкоди, але вона впоралася і заснувала власний бізнес, який нині підтримує не тільки українську економіку, а й воїнів на фронті. Історію власниці майстерні крафтових напівфабрикатів Діани Богузь дізнавайтеся у матеріалі "Ранку Вдома".
Діана Богузь народилася та все життя прожила в Вінниці. Дівчина закінчила економічний університет, після чого почала працювати торговою представницею. Вона легко і невимушено знаходила контакт з людьми та завжди досягала поставлених цілей. Здобувши неабиякий досвід, зрозуміла, що хоче відкрити власну справу.
"До нас в гості приходила хресна та ліпила нам пельмені. Це була наша традиція. Вони неймовірно смачні були. Я запропонувала співпрацю. Вона ліпить пельмені, а я їх продаю", — пригадує власниця майстерні крафтових напівфабрикатів Діани Богузь.
Так у 2019 році, сидячи родиною на кухні, розпочали бізнес. Бізнес почали з виготовлення кількох позицій — пельменів та вареників. Продукція настільки смакувала людям, що замовлень ставало все більше. Діана замислилася про власний цех та почала відкладати на нього кошти. Дівчина назбирала необхідну суму, але потрапила у ДТП. Оговтавшись, почала знову збирати кошти й у 2021 році відкрила двері першої майстерні крафтових напівфабрикатів "Пельмеша". Тоді Діана звільнилася з роботи та почала розвивати власний бізнес. У меню з'явились десятки нових позицій.
"Наш асортимент виріс до 50 позицій. В нас є одна фішка — це натуральний сир та молоко, яке ми використовуємо у наших виробах. Тож наші солодкі вироби так полюбляють мами. Крім того, у нас є топові позиції. Це кольорові пельмені з телятиною та свининою. Для забарвлення тіста ми вичавлюємо сік шпинату, буряка та моркви. Все натуральне", — додала підприємиця.
Бізнес розширявся, але Росія вдерлася в Україну з повномасштабною війною. Частина працівників виїхала за кордон, а Діана з мамою поїхали на захід України до бабусі. Повернулися додому за кілька тижнів та продовжили роботу.
Згодом Діана написала бізнес-план і отримала грант на 20 тисяч євро від Київського агрохолдингу за підтримки німецького уряду. Цих грошей вистачило на відкриття ще одного цеху. Сьогодні вони не тільки продають свою крафтову заморожену продукцію, а й готують її на доставку. Також крафтові напівфабрикати надсилають захисникам на передову. Власниця бізнесу активно підтримує ЗСУ. Дівчина докладає зусиль до перемоги та мріє відкрити власний ресторан української кухні.
Читайте також: Мистецтво кристалайзінгу та підтримка ЗСУ — історія власниці студії блискучих виробів