Залишимо це приватною справою Леоніда Макаровича, — Арестович про зміну складу української делегації в ТКГ

Алексей Арестович. Фото: 24tv.ua

Голова української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) Леонід Кравчук сам озвучить свою позицію щодо подальшої участі в роботі ТКГ. Це в програмі "Взгляд с Банковой" зазначив спікер української делегації в ТКГ Олексій Арестович.

"Мені "подобаються" ці заяви неназваних осіб, які говорять, що Кравчук "більше не зможе". Йдеться про операцію на серці, яку переніс Леонід Макарович. Йдучи на цю операцію, він попросив мене персонально нічого не повідомляти, крім факту операції, залишити це суто приватною справою", — сказав Арестович.

Він додав, що Кравчук сам оголосить рішення щодо подальшої участі в ТКГ.

"Коли він вийде з лікарняного і реабілітаційного періоду, він сам прокоментує — чи буде він далі главою ТКГ, чи може він брати участь в засіданнях і коли. Тому поки — без коментарів. Залишимо це приватною справою Леоніда Макаровича", — резюмував Арестович.

Повна версія інтерв'ю: США у переговорах щодо Донбасу та зустріч Зеленського з Путіним: "Взгляд с Банковой" з Олексієм Арестовичем

Раніше Арестович заявив, що відсутність глави української делегації в Тристоронній контактній групі Леоніда Кравчука після операції на серці не вплине на процес переговорів.

Прямий ефір