Один з героїв — українець: Зеленський прибув до Національного меморіалу 11 вересня у Нью-Йорку (ФОТО, ВІДЕО)

Владимир Зеленский прибыл в Национальный мемориал. Фото: kanaldom.tv

Президент України Володимир Зеленський прибув до Національного меморіалу 11 вересня в Нью-Йорку (США). Про це повідомляє кореспондент телеканалу "Дом" з місця подій.

Одним з багатьох героїв-рятувальників під час атаки на вежі WTC був українець Іван Скала, який служив поліцейським у Департаменті адміністрації порту Нью-Йорка і Нью-Джерсі, а 11 вересня 2001 року добровiльно зголосився надати допомогу постраждалим від теракту.

Володимир Зеленський поклав квіти та вшанував пам'ять загиблих.

"Ми всі бачимо українські імена тут, прапори. Це можуть побачити всі, хто відвідали Меморіал", — зазначив президент.

Національний меморіал. Фото: kanaldom.tv
Національний меморіал. Фото: kanaldom.tv
Володимир Зеленський прибув до Національного меморіалу. Фото: kanaldom.tv
Володимир Зеленський прибув до Національного меморіалу. Фото: kanaldom.tv

Нагадаємо, 11 вересня 2001 року в США сталася серія з чотирьох координованих терористичних актів-самогубств членами терористичної організації "Аль-Каїда". Крім 19 терористів, внаслідок атак загинуло 2 977 осіб, ще 24 зникли безвісти. Більшість загиблих були цивільними особами. Теракт став найбільшим в історії США за кількістю жертв.

Володимир Зеленський з українською делегацією перебуває з робочим візитом у Нью-Йорку. Основна мета візиту — виступ президента на 76-й сесії Генеральної асамблеї ООН. Крім того, заплановано низка зустрічей з лідерами інших держав, інвесторами, представниками великих компаній та української громади.

Прямий ефір