Новий супергерой коміксів DC: історія українця Павла Ступки

Новий супергерой коміксів DC Павло Ступка. Скриншот: kanaldom.tv

У коміксах видавництва DC з’явився новий персонаж — незламний український герой Павло Ступка "Кор". Павло — один із членів команди, яка рятує Землю від найбільших загроз. Якими надздібностями володіє український супергерой та у якій збірці він з’явився, дізнавайтеся у сюжеті програми "Ранок Вдома".

Живий ядерний генератор. Так називають нового супергероя коміксів видавництва DC. Ним став українець Павло Ступка на прізвисько "Кор", що в перекладі з англійської означає "ядро".

Павло один із членів штурмової варти — команди, яка рятує Землю від найбільших загроз, зокрема інопланетних. У попередніх частинах коміксу герої штурмової варти загинули, тож авторам довелося створити нових, ще потужніших, з новими над здібностями.

У Павла їх декілька. По-перше, він літає швидше за своїх попередників, а по-друге — володіє секретом вічної молодості. Дебют українського супергероя у збірці одного з найпопулярніших видавництв мальованих історій відразу ж анонсували шанувальники коміксів по всьому світу. Серед них є й українські політичні та громадські діячі.

Павло Ступка з'явився у спеціальній збірці, присвяченій 30-річчю виходу в світ першого випуску коміксу про загін штурмової варти. У 1992 році художник Джим Лі заснував власну компанію, яка згодом здійснила справжню революцію у видавничому бізнесі й подарувала світу безліч харизматичних персонажів, зокрема й команду штурмової варти. Згодом Лі продав свій бізнес, а разом з ним і права на всіх супергероїв, гіганту індустрії DC.

Автори коміксу запевняють, що подальша доля українського супергероя повністю залежить від читачів. Якщо "Кор" припаде до душі багатьом шанувальникам коміксів, не виключено, що кар'єра Павла Ступки піде вгору, і він все частіше з'являтиметься у мальованих історіях.

Читайте також: Знятий в евакуації: юний українець створив мультфільм про війну "Чорний лютий"

Прямий ефір