Не лише на оборонну, а й на наступальну зброю чекає Україна від Заходу, — міністр оборони (ВІДЕО)

Вантаж технічної допомоги зі США для ЗСУ. Фото: U.S. Embassy Kyiv Ukraine

На військову допомогу чекає Україна від Заходу. Йдеться не лише про оборонне, а й про наступальне озброєння. Про це заявив міністр оборони України Олексій Резніков, інформує "Дом".

Він наголосив, що на восьмому році російської агресії Україна здатна себе захистити. Але потребує конкретної допомоги, оскільки чергове вираження занепокоєння не працює щодо Кремля. Приборкати його здатні жорстка позиція, санкції та реальна допомога українській армії, зазначив Резніков.

"Економічні санкції, політичні санкції, фінансові санкції і головне — військова допомога технікою, озброєнням українським Збройним силам. Захищатися ми будемо самі, але допоможіть нам. Нам потрібна радіоелектронна боротьба, радіоелектронна розвідка, протиракетні комплекси, кіберзахист, нам потрібно посилювати наш флот. Усі ці потреби ми називаємо публічно, не приховуємо, і тоді агресор далі не піде", — заявив міністр оборони України.

Читайте також: Вбивство снайперами українських бійців, блокування роботи ОБСЄ, — Резніков про тактику росіян в ОРДЛО

Нагадаємо, раніше Резніков заявив, що Збройні сили України та інші підрозділи сектору оборони чинять опір російській агресії вже майже 8 років. Зараз великої загрози нового нападу російських сил на Україну немає, але вона реальна.

Читайте також: Підсумки 19 грудня: Донбас у світовому порядку денному, долікарська допомога та об'їзна дорога у Дніпрі (ВІДЕО)

Прямий ефір