"Нам дуже важко, але ми стоїмо": як гаубиці М777 допомагають вибивати ворога, показав Залужний (ВІДЕО)

Гаубиця М777 на передовій. Скриншот відео: Генштаб ЗСУ

Українські захисники боряться за кожну ділянку фронту та за кожний населений пункт. Вибивати ворога з української землі Збройним силам України допомагає західне озброєння та техніка. Про це сьогодні, 26 травня, повідомив головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний, інформує "Дом".

"Нам дуже важко, але ми стоїмо. Ми вдячні за надану міжнародну технічну допомогу. Водночас ми дуже потребуємо зразків озброєння, які дадуть можливість уражати противника на великій відстані. І з цим не можна зволікати, адже ціна затримки вимірюється життями людей, які собою захистили світ від рашизму", — заявив він.

Також головнокомандувач ЗСУ оприлюднив відео, як працюють гаубиці М777 на передових позиціях:

Зазначимо, що гаубиці M777 — це нове озброєння американського виробництва. Дальність стрільби — до 40 км. M777 зараз є найлегшою гаубицею подібного типу (вага — 4,2 т, проти старих радянських у 9,7 т), що дозволяє транспортувати її на зовнішній підвісці вертольота, а також значно полегшує десантування, обслуговування та зберігання.

Читайте також: 60% запасів високоточної зброї використала Росія та змінила тактику застосування такого озброєння, — ГУР

Раніше повідомлялося, що українські захисники вже застосовують на передовій французькі гаубиці Caesar, надані Україні партнерами. Як вони працюють, показали на відео.

Читайте також: Як американська зброя допомагає Україні — оцінки експертів та пересічних громадян (ВІДЕО)

Прямий ефір