На Херсонщині знайшли двох рибалок, які зникли — окупанти в Криму їх не затримували

Рибалки Руслан Романюта та Іван Герасименко. Фото: Денисова/Telegram

Двоє українських рибалок, які днями зникли в Азовському морі, знайшлися. Інформацію про те, що цих осіб було затримано окупаційною владою в Криму, спростували у Представництві президента в АРК. Про це повідомляє "Дом" із посиланням на інформацію постійного представника президента в АР Крим Антона Кориневича.

За словами Кориневича, в катері рибалок заглух двигун, і він дрейфував у морі. Чоловіків знайшли, і вони вже на Херсонщині у лікарні.

Також Кориневич наголосив, що катер не затримували російські прикордонники, підходів інших плавзасобів до нього теж не було. За його словами, раніше озвучена інформація про затримання українців з'явилася через те, що такі дані нібито родичам рибалок передали їхні знайомі, які живуть в окупованому Криму.

"Але ця інформація офіційно не підтверджувалася", — наголосив Кориневич.

Раніше український омбудсмен Людмила Денісова заявляла, що двох рибалок із Херсонської області було незаконно затримано російськими прикордонниками у тимчасово окупованому Криму. Рибалки Руслан Романюта та Іван Герасименко зникли після того, як 25 січня вийшли на рибальському судні "Волга" до Азовського моря з міста Генічеська Херсонської області. Денісова повідомляла, що на судні відмовив двигун і його прибило до міста Щолкіно у тимчасово окупованому Криму, після чого українців затримали російські прикордонники.

Прямий ефір