Матір загиблого воїна відкрила на його честь студію звукозапису

Студія звукозапису. Скриншот: kanaldim.tv

У місті Немирів, що на Вінниччині, мати загиблого прикордонника Лариса Зозуля здійснила мрію сина. Жінка відкрила студію звукозапису, названу на його честь, йдеться у матеріалі "Ранку Вдома".

Олександр Бевза ще змалку захоплювався музикою, брав участь в усіх шкільних концертах, писав треки в стилі техно та мріяв стати діджеєм. Та після школи обрав інший шлях. Він здобув фах "товарознавець" в Одеській академії харчових технологій. Проте музика залишалася улюбленою справою юнака. 

"Самостійно навчився на гітарі грати, вивчив комп'ютерне забезпечення, яке дозволяло йому писати музику. Коли в Одесі у нього з'явилися вже перші напрацювання, я зрозуміла, що йому треба було стати музикантом", — розповідає матір загиблого прикордонника Лариса Зозуля. 

Після навчання Олександр поїхав працювати в Польщу. Там продовжував писати музику і публікував свої треки у соцмережах під ніком ALEBE. На творчість Олександра звернули увагу музиканти з Великобританії. Почалася співпраця, втім після початку повномасштабного вторгнення він повернувся додому та пішов захищати батьківщину. 

"3 травня 2022 року він був мобілізований в прикордонні війська. Спочатку служба була на кордоні з Придністров'ям. Потім він був на кордоні з Росією у Чернігівській області. Осінню 2022 року — на сході України", — пригадує матір героя. 

Навіть на фронті Сашко писав музику та присилав відео мамі та друзям. 1 листопада 2022 року виконуючи бойове завдання у Донецькій області Олександр Бевза отримав поранення несумісні з життям. Хлопцю тепер назавжди 25 років. Після його загибелі під бронежилетом знайшли лист, у якому воїн писав про свої мрії. 

"Я часто читала ту записку і зараз перечитую. Там були його мрії про те, як він буде жити, що він зустрів дівчину своєї мрії, що у них буде сім'я, у них буде будинок. Кількома строками в цій записці було написано: "Я діджей, пишу музику для людей, збираю стадіони, маю власну студію звукозапису". Коли я це прочитала, то зрозуміла, що це й мій план", — зізналася Лариса Зозуля. 

Гроші, які Лариса Василівна отримала від держави, вона вклала в те, чого дуже хотів її син. У приміщенні ліцею, де навчався Сашко, відкрила студію ALEBE. Тут вона створила мінімузей з фотографіями та речами загиблого сина. Також у приміщенні зробили маленьку сцену для виступів і творчих зустрічей. Та завдяки професіоналам обладнали сучасну кімнату для звукозапису. 

До роботи долучився давній друг Лариси Василівни — звукорежисер Руслан. Як початківці, так і досвідчені музиканти зможуть створювати тут нові українські хіти. Також пані Лариса планує видати альбом треків сина, аби той продовжував жити у своїй творчості. 

Читайте також: Батько втілив у життя мрію загиблого сина-льотчика

Прямий ефір