"Красунчик" у виконанні Швайгера та пошуки українського Діда Мороз: огляд кінопрем'єр від Дмитра Слівного

Дмитро Слівний. Фото: kanaldom.tv

"Красунчик", "Красунчик 2", "Доріан Грей" та "Мій дідусь — Дід Мороз". Про фільми, які покажуть цього вікенду на телеканалі "Дом", розповів оглядач Дмитро Слівний у "Ранку Вдома".

"Мій дідусь — Дід Мороз"

Це новорічна сімейна комедія режисера Сергія Шляхтюка про пригоди дев'ятирічного хлопчика Максима. В останній день старого року він вирушає на пошуки свого дідуся, який якраз підробляє Дідом Морозом. Дорогою до Києва Максим знаходить багато друзів, яким допомагає своєю дитячою безпосередністю та простими порадами. Знаходяться і вороги, які намагаються зіпсувати йому Новий Рік. Максим не здається, так само як і його мама, яка кинулась на пошуки сина.

"Фільм цікавий. Максим, хоч і малий, але дуже влучні поради дає усім, хто зустрічається на його шляху. Це якісне, смішне та змістовне українське кіно. Приклад того, як вітчизняний кінематограф зароблятиме гроші не лише на виробництві, а й на прокаті", — вважає Дмитро Слівний.

"Красунчик"

Режисер фільму «Красунчик» випустив легкий для перегляду фільм. За сюжетом головний герой — німецький актор Тіль Швайгер — працює журналістом і дістає "гарячу" інформацію про зірок і продає її "жовтій пресі". Журналіст ще той спокусник, який перебирає супутницями, як рукавичками. В гонитві за новою сенсацією, донжуан і красень зазнає фіаско. Після галасливого розгляду справи у суді, його засуджують до умовного тюремного ув'язнення тривалістю в вісім місяців.

"Суть полягає в тому, що покарання він відбуватиме у звичайному дитсадку. Вихователькою у діточок і, за сумісництвом, його керівником є ​​колишня однокласниця ловеласа, над якою він знущався, як тільки міг. І тут починається найцікавіше", — каже Дмитро Слівний.

«Красунчик 2» 

Це продовження сюжету першої частини фільму під назвою «Красунчик». Стрічка про сімейне життя головних героїв — Анни й Лудо, після двох років спільного життя. Стосунки подружжя втрачають романтичність, натомість з'являються побутові сварки та непорозуміння. Лудо почав зраджувати своїй дружині, а вона — ревнувати й скандалити. Поки Лудо зустрічався з колишньою, Анна пішла до свого ексбойфренда Ральфа. Ця історія змусила ловеласа Лудо замислитися над перевагами дружини, яку він міг втратити.

"Вдвічі потужніший "Красунчик". Там багато сміху. Приємно дивитися на те, як Тіль Швайгер перетворився на класного і впливового німецького актора та режисера", — розповів Дмитро Слівний.

"Доріан Грей"

Доріан Грей, молодий та дуже вродливий юнак, приїжджає до Лондона. Там він зустрічає лорда Воттона, який нав'язує юнакові думку про те, що з такою красою він отримає від життя все, що забажає. Доріану вдається укласти угоду з самими Дияволом, який малює його портрет. Відтепер усі брудні вчинки Доріана псують картину, а сам хлопець залишається таким же молодим і вродливим багато років. Одного разу Грей  зустрічає своє кохання, але на шляху до щастя стає його минуле.

"Перенесемося до гедоністичного Лондона. Доріан пізнає, що таке заборонена любов, наркотики, розпуста. Тобто ми бачимо трансформацію хорошого хлопця. У стрічці багато містики. Сюжет закручений настільки, що ти не можеш дочекатися завершення. Можна отримати таке собі "спотворене задоволення". Зазначу, що там відмінний акторський склад", — резюмував Дмитро Слівний.

Також цікаво:

Прямий ефір