Підсумки 15 жовтня: засідання РНБО, проєкт "Нове село" та розширення "червоної" зони карантину (ВІДЕО)

У Києві відбулося засідання Ради національної безпеки і оборони України в оновленому складі. Президент України Володимир Зеленський завершив робочий візит на Донбас. Росія почала незаконний "перепис" населення в тимчасово окупованому Криму. У світі відзначають День білої тростини. Про ці та інші події сьогоднішнього дня, 15 жовтня, — у підсумковому випуску новин телеканалу "Дом".

Підсумки засідання РНБО України. Боротьба з коронавірусом, план оборони України, нові санкції та інші важливі теми порушили на засіданні Ради національної безпеки і оборони України. Воно відбулось в оновленому складі. На засідання також приїхали міністр юстиції Денис Малюська та міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко. Про результати засідання — розповідають кореспонденти телеканалу "Дом".

Візит президента Володимира Зеленського на Донбас. В межах робочої поїздки на схід країни глава держави побував на низці об'єктів соціальної інфраструктури Донецької та Луганської областей, а також ознайомився з перебігом реалізації програми "Велике будівництво". Деталі візиту Зеленського на Донбас — дізнайтеся в сюжеті.

Карантинні обмеження в регіонах. У "червоній" карантинній зоні вже Херсонська область. Київська — в "помаранчевій". Таке рішення було ухвалено на позачерговому засіданні Державної комісії з питань ТЕБ ​​та НС. Також від понеділка до "червоної" зони увійдуть Запорізька, Одеська, Донецька та Дніпропетровська області. Про карантинні обмеження — в матеріалі кореспондентів телеканалу "Дом".

Російський "перепис" в окупованому Криму. Україна та Євросоюз засудили Москву за проведення всеросійського "перепису" населення на тимчасово окупованому півострові. Київ закликав міжнародну спільноту не визнавати результати, оскільки "перепис" відбувається на тимчасово окупованій території України і пригрозив заходами у відповідь. Подробиці — в сюжеті.

Обов'язкова вакцинація від COVID-19. Список професій, для представників яких вакцинація проти коронавірусу стане обов'язковою, — розшириться. Найближчим часом до нього можуть потрапити соціальні працівники та листоноші. Детальніше — в коментарі міністра охорони здоров'я Віктора Ляшка.

Міжнародний день білої тростини. Мета — привернути увагу громадськості до проблем, з якими щодня стикається людина з поганим зором. У театрі на Подолі в Києві вирішили адаптувати театральну постановку для людей з порушенням зору. Цій темі присвячено кінцевий сюжет.

Ці та інші події 15 жовтня — в підсумковому випуску новин:

Сьогодні у випуску:

  • 00:19 Засідання Ради національної безпеки і оборони України в оновленому складі відбулося сьогодні в Києві.
  • 05:33 Президент Володимир Зеленський з робочим візитом відвідав Донбас.
  • 09:38 Україна і ЄС засудили Москву за проведення всеросійського "перепису" населення в окупованому Росією Криму.
  • 12:06 Міхеілу Саакашвілі необхідна термінова госпіталізація, — Ясько.
  • 13:34 До "червоної" зони карантину від сьогодні перейшла Херсонська область.
  • 16:45 Список професій, для представників яких вакцинація проти коронавірусу стане обов'язковою, розшириться, — Ляшко.
  • 17:57 День білої тростини відзначають сьогодні у світі.
  • 20:40 Донецький "Шахтар" розгромив луганську "Зорю" з рахунком 6:1.
Прямий ефір