Історія успіху: як мануфактура в Рубіжному стала лідером виробництва панчішних виробів

Производство в Рубежном. Фото: shotam.info

Рубіжанська панчішна мануфактура — один із лідерів у виготовленні шкарпеток та подібної продукції. Цьогоріч компанія вперше експортувала партію свого товару до Нідерландів та вже має кілька брендів. Про це повідомляється на сторінці проєкту USAID "Економічна підтримка Східної України" у Facebook, інформує "Дом".

За сприяння проєкту USAID "Економічна підтримка Східної України" компанія планує запустити нову лінію спортивних шкарпеток.

"Бізнес — це постійний рух. Ми бачили, що попит змінюється, клієнти хочуть новий товар, з іншими характеристиками. Також дивилися, як розвиваються інші компанії, та розуміли: якщо хочемо втриматися на цьому ринку, потрібні зміни. Ринок диктував бути мобільними у виробництві, купувати нові верстати, постійно вчитися. Так з’являлися нові види продукції. Спочатку у нас були лише чоловічі шкарпетки, згодом додали лінію жіночих виробів, ще пізніше — дитячу продукцію. Зараз знову створюємо новий бренд спортивних шкарпеток преміумкласу", — розповів співзасновник та директор Рубіжанської панчішної мануфактури Геннадій Місюренко.

За його словами, у колективі нині є люди, які працюють на цьому виробництві вже понад 15 років.

"Складно зібрати гарну команду однодумців. Для мене — це люди, які "горять справою", роблять щось не лише за заробітну плату, а вкладають душу. У 2017 році ми відкривали нову будівлю після реконструкції. Перевезли у неї усе обладнання, вдвічі збільшили кількість працівників — з 70 до 140. Це був важливий етап розвитку нашого підприємства. Щоразу це означає, що ми перейшли на новий рівень розвитку, здолали якийсь бар’єр, сходинку", — зазначає Місюренко.

Співзасновик мануфактури розповів, що бізнес в цілому змінив його ставлення до життя.

"25 років тому, коли я заробив перші гроші, мені було шкода заплатити податки. Усвідомлення того, що я маю можливості у бізнесі, а відтак і зобов’язання, — платити податки, зарплату — прийшло згодом. Зараз — пишаюся, що своїм внеском, виробництвом сприяю розвитку свого міста, регіону", — наголосив Місюренко.

Зазначимо, проєкт USAID "Економічна підтримка Східної України" допомагає жителям Донбасу, які постраждали від конфлікту, одержати необхідні знання для відкриття свого бізнесу, підприємствам — поліпшити свою діяльність, вийти на нові ринки й розвиватися завдяки стійким бізнес-моделями. За якими напрямами можна отримати підтримку і як стати учасником проєкту — читайте за посиланням.

Читайте також: Екодобрива з водоростей Азовського моря виготовляє студентка з Маріуполя

Прямий ефір