Інвестиції в українську безпеку обговорять Зеленський та Байден, — Волкер (ВІДЕО)

Курт Волкер. Фото: kanaldom.tv

Зустріч президентів України Володимира Зеленського та США Джо Байдена вирішили провести 1 вересня замість 31 серпня. Інвестиції в українську безпеку на тлі ситуації в Афганістані можуть стати важливою темою переговорів президентів — про це в ексклюзивному інтерв'ю телеканалу "Дом" у Вашингтоні заявив колишній спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер.

Про зміщення дати зустрічі президентів повідомляє "Голос Америки" із посиланням на Білий дім. Прессекретар українського президента Сергій Никифоров повідомив телеканалу "Дом", що на Банковій готові коментувати тільки офіційну заяву Вашингтона з цього приводу. Зазначимо, що 31 серпня — крайній термін виведення американських військ з Афганістану, який супроводжується важкими втратами.

Курт Волкер високо оцінив роль українських спецслужб і дипломатів з порятунку людей з аеропорту Кабула.

"Україна — сильніша країна. Це згуртованіша, сильніша ідентичність. Українці готові боротися за свою країну. Вони готові максимально вкладатися у свою країну. Я маю на увазі не тільки гроші. Я маю на увазі політичні та моральні інвестиції. Інвестиції в безпеку в Україні, ймовірно, стануть набагато успішнішими, ніж в Афганістані. І, можливо, ця тема стане новим наративом, породженим зустріччю двох президентів", — сказав Волкер в ексклюзивному інтерв'ю "Дому".

Читайте також: Зустріч Зеленського та Байдена змістили, — ЗМІ

Як повідомлялося раніше, зустріч президентів США Джо Байдена та України Володимира Зеленського відбудеться незалежно від подій в Афганістані, запевнили напередодні в Білому Домі. Своїми очікуваннями від зустрічі президентів України та США в ексклюзивному інтерв'ю телеканалу "Дом" поділився колишній спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер.

Читайте також: Як у Криму — погляд "Дому" на Вашингтон напередодні зустрічі президентів США та України


Повна версія інтерв'ю з колишнім спецпредставником Держдепартаменту США з питань України Куртом Волкером вийде на сайті "Дом" сьогодні, 30 серпня.

Прямий ефір