"Інші обстріли мають загадковий характер": військовий експерт прокоментував ситуацію в Донецьку

Денис Попович. Скриншот відео: kanaldom.tv

На тимчасово окупованих територіях України українська армія точково знищує виключно військові об'єкти. Зокрема це стосується й частини Донецької області. Про це сьогодні, 5 липня, в ефірі телемарафону "Говорить Україна" телеканалів "Дом" та UA сказав військовий оглядач Денис Попович.

Так, він прокоментував ситуацію у тимчасово окупованому Донецьку.

"Щодо непідконтрольних урядові територій, українська армія веде обстріли військових об'єктів, зокрема за допомогою РСЗВ американського виробництва HIMARS. Ми знаємо останні влучання, зокрема на околицях Донецька, в склади з боєприпасами та паливно-мастильними матеріалами. Ми знаємо про влучання до Мелітопольського аеродрому, ми знаємо про останнє влучання теж у склад в Кадіївці — Стаханов колишня назва тощо. Усі інші обстріли, які відбуваються в Донецьку, вони загадковий характер мають", — сказав Попович.

Експерт нагадав, що багато жителів міста Донецька у своїх пабліках та в Telegram-каналах зазначали, що вогонь ведуть із тих місць, де немає української артилерії.

"Насправді, ось такі ось явища спостерігалися, такі явища зазначалися. Мені здається, що якщо таке справді відбувається, то це спроба незаконного проросійського уряду Донецька, "ДНР", Пушиліна, зокрема обґрунтувати можливість подальшої мобілізації максимально можливо чоловічого населення окупованих територій. Хоча кого мобілізувати далі, я вже не уявляю. Насправді мені здається, що там уже чоловіче населення практично вибите", — резюмував Денис Попович.

Читайте також: В армії РФ залишилося сил лише спробувати дотиснути Донеччину, потім має настати оперативна пауза, — військовий експерт

Раніше Попович висловив думку, що місто Слов'янськ Донецької області — наступна мета армії РФ на Донбасі, де вони застосовують тактику терору. Якщо українське місто не здається, то ворог рівняє його із землею.

Прямий ефір