Євген Зінченко

Ведучий телеканалу "Дім"

Євген Зінченко народився і виріс в Одесі. Після восьми років навчання в одеській середній школі №71 із поглибленим вивченням іспанської мови продовжив навчання в Одеському педагогічному коледжі. Закінчив історичний факультет Одеського національного університету. У 1989 році почав працювати в Одеській середній школі № 71 педагогом-організатором класного й позакласного життя школярів. З 1992 по 1997 рік працював у школі викладачем всесвітньої історії та історії України.

Євген Зінченко один з найвідоміших спортивних журналістів нашої країни. Саме спортивну тележурналістику Євген називає своїм покликанням:

"Для мене — це більше ніж бажання розповідати новини. Ще з дитинства переглядав спортивні події, але найбільше цікавився футболом. У 10 років я вперше потрапив на стадіон з батьком. Я знав усіх коментаторів та журналістів, які писали у відомих спортивних виданнях. Мені здавалось, що спортивна сфера — це особливий світ. І я хотів стати його частиною".

 З 1993 по 1997 р.р. був автором і ведучим мініпрограм про кіно в ефірі регіонального кабельного телебачення "ЕЛАН". Працював над створенням телеоглядів футбольного життя Одеси, програмою "Дев'ятка". У 1997 – 1999 рр. ведучий музичних програм та спортивний оглядач одеської радіостанції "Радіо-Філ".

У 29 років Євген Зінченко переїхав з Одеси до Києва. З 1999-го року понад десятиліття був журналістом та ведучим проєкту "Проспорт" на каналі 1+1. З 2010 по 2020 – одним з авторів футбольного тижневика "Профутбол" на каналі 2+2. У 2020 році став журналістом та ведучим програми "Новини спорту" на телеканалі "Україна-24".

З осені 2022-го року автор і ведучий спортивного тижневика телеканалу "Коло спорту" на каналі "Дім". 

"Спорт це дуже велика й важлива частина життя. Це позитивні емоції, здобутки, енергія, які сьогодні так потрібні нашій країні. До України і наших спортсменів зараз особливе ставлення в усьому світі. Та й самі вони зараз по-іншому відчувають, що таке наш прапор, наш гімн. Коли дивишся на них на змаганнях, бачиш таку щиру гордість. Дуже хочеться поділитись цими моментами з українцями. Тож, "Коло спорту" дає всім шанувальникам можливість бути ближчими до наших спортсменів,  їхніх стартів, успіхів і перемог", — говорить Євген Зінченко про свій проєкт.

Прямий ефір