Олена Кравець

Ведуча телеканалу "Дом"

Народилась і виросла в Кривому Розі. Зі школи брала участь у самодіяльності, театральних постановках, виданні стінгазети, мріяла бути артисткою, але така мрія доньки не дуже подобалась її мамі економісту. Зрештою, Олена стала студенткою криворізької філії КНЕУ і отримала фах фінансиста-економіста та навіть встигла попрацювати в банку і в McDonald's. Разом із навчанням продовжувала виступати на сцені в одній з криворізьких команд "Клубу веселих та кмітливих".

З 1998 року Олена Кравець — зірка "Кварталу 95". Разом з компанією "Студія Квартал 95" у 2003 році переїхала до Києва. Багато років Олена виконувала всі головні жіночі ролі "Вечірнього кварталу": від сценічної дружини персонажів Володимира Зеленського до найвідоміших леді вітчизняної політики. Лідерка шоу "Жіночий квартал", також брала участь у розважальних програмах "Неділя з Кварталом", "Вечірній Київ", "Чисто News", "Форт Буайар", "Твій день", була у складі журі гумористичного проєкту "Ліга сміху".

Зіграла роль екс-дружини Василя Голобородька в ситкомі "Слуга народу", також знімалась  у телевізійних фільмах "Ніч в музеї", "Диво", "Як козаки..". 24 лютого 2022 року мала відбутися прем’єра родинної комедії "Велика прогулянка", де Олена Кравець зіграла свою першу головну роль у кіно. Повномасштабне вторгнення відтермінувало ці плани.

Чудовий голос Олени Кравець відомий українцям і за дубляжем  персонажів багатьох улюблених мультфільмів, серед них "Казкова Русь", "Турбо", "Міньони", "Angry Birds у кіно", "Мавка. Лісова пісня". Ще один напрям її творчої діяльності — участь в музично-поетичному проекті "Вірші. Листи. Джаз". Популярні видання неодноразово включали Олену Кравець у ТОП найвпливовіших, найуспішніших  та найкрасивіших жінок країни.

Олена Кравець — любляча дружина й мати. Разом з чоловіком Сергієм виховує трьох дітей: старшу доньку Марію і двійняток Івана і Катю.

Після початку повномасштабної агресії у лютому 2022 року Олена Кравець з дітьми виїхала за кордон, на початку літа — повернулась до Києва. З квітня почала брати участь у благочинних концертах, основною аудиторією яких часто ставали саме українські біженці за кордоном. Під час концертів Олена з колегами збирають кошти для потреб ЗСУ. Олена Кравець бере участь у різних волонтерських ініціативах. 

З грудня 2022 року стала ведучою авторської програми "Тихий вечір з Оленою Кравець" на каналі "Дім".

"Мені дуже приємно вимовляти це словосполучення "тихий вечір", і ми не випадково назвали так нашу програму. Ми зараз живемо в такі часи, коли прості речі, як от тихий вечір, стають розкішшю, і ми починаємо їх більше цінувати. Тому ця програма не для того, щоб втекти від реальності. Вона для того, щоб трішки підсвітити інший бік цієї реальності. Ми всередині команди називаємо нашу програму «терапевтичною», бо вона про те, що стало сьогодні важливим для кожного з нас. Вона про життя, яке продовжується всупереч усім тривогам, про світло, яке переможе будь-яку темряву, про затишок, який створюють свічки, гітара і смс із запитанням "Як ти?". Та найголовніше — вона про  нас, про людей, які сьогодні важливіші за все, і про нашу єдність", - говорить Олена Кравець.

Прямий ефір