"Фляга" посвистує іноді": Леся Нікітюк розповіла про те, як її змінила війна

Леся Нікітюк. Фото: kanaldom.tv

Українська телеведуча Леся Нікітюк стала гостею програми "Тихий вечір з Оленою Кравець". В інтерв'ю вона поділилася тим, як її змінила велика війна, та розповіла, що стало її заспокійливим після 24 лютого 2022 року.

Ведуча відмітила, що від поганого настрою та важкого стану її рятує гумор, музика та пес Рафаель породи вест-хайленд-вайт-тер'єр. Лагідно його називають Рафіком. У перші місяці війни Рафік став заспокійливим для її сім'ї, як для багатьох інших українців Олексій Арестович.

"Ось зараз ви дивитеся на мене, як гадаєте, в мене вже "фляга" трошки свистить? Але начебто я ще нормальна, начебто ще тримаюся. Але посвистує іноді трошки. Ось ти мені телефонувала тоді, що треба записати пісню "Ой, у лузі червона калина", що буде типу віртуальний хор, буде нарізка всіх артистів на екрані, буде дуже класно. А я в той момент вискакую з погреба, тільки повітряна тривога закінчилася. "Так, шо записати?". Стаю зразу біля хати та співаю: "Ой, у лузі червона калина…". Так і було. Потім дзвінок: "Га? Розвантажуйте, їду на склад". І пошурувала на той склад. "Що? Скільки сімей? Я їду". Все, шурую туди", — розповіла Нікітюк.

Повна версія інтерв'ю: Про шелтер допомоги, стан під час війни та поновлення проєкту "Lе маршрутка": Леся Нікітюк в гостях у "Тихого вечора з Оленою Кравець"

Нагадаємо, гостями нового випуску програми "Тихий вечір з Оленою Кравець" стали: незламний військовий Олександр"Терен" Будько, кінооглядачка Інна Гордєєва, телеведуча Леся Нікітюк та Богдан Богданович. Музичний гість — гурт "Циферблат".

Проєкт "Тихий вечір з Оленою Кравець" стартував на каналі "Дом" у грудні 2022 року. Це легка, спокійна розмова про важливі та актуальні для українців речі і події, яка дозволяє трішки відпочити й відволіктися від напруження, в якому ми всі живемо. Проєкт завоював серця українців. Випуски програми (повні епізоди та окремі сюжети) разом вже отримали понад 22 мільйонів переглядів* на діджитал-майданчиках каналу "Дом".

*Прим. Дані станом на 19.03.23. Під переглядами маються на увазі всі перегляди контенту під брендом "Тихий вечір з Оленою Кравець" на всіх діджитал-майданчиках каналу "Дом" (YouTube, Instagram, Facebook, ТіkТоk).

Ще цікаве з "Тихого вечора з Оленою Кравець":

Прямий ефір